Građevinarstvo - gradnja, rušenja, nadzor, zemljani radovi - Hrvatska

"AMST-kop"
"ANTE " obrt za niskogradnju i trgovinu
"ANTONIO" OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE vl. ZDRAVKO ŠUNDRICA, OREBIĆ , Kralja Tomislava 28
"BAJAMIĆ", zemljani radovi, vl. Mladen Mato Bajamić, Trnbusi
"BLASCO" Obrt za iskop zemlje, VODNJAN, KACANA 19. vl. MAKSIMILIJAN BLAŠKOVIĆ
"HLADNIĆ" uljara, proizvodnja, trgovina i usluge, Dejan Hladnić, Koprivnica, Starogradska ulica 56
"INTERKOP SESVETE" usluge građevinskom mehanizacijom i autoprijevoz, vl. NENAD OGNJENOVIĆ, SESVETE, A. STARČEVIĆA 52
"ISKOPI ADRIANO" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA ADRIANO ANTOLOVIĆ,PEROJ 13,GROŽNJAN
"LICUL - KOP" Obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, Pula, Vodnjanska 56 B, vl. Kristian Licul
"LUKIĆ" GRAĐEVINSKI OBRT, PULA, KOCHOVA 2, vl. Bruno Lukić
"PERIĆ" OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE I CESTOVNI PRIJEVOZ, vl. MARINKO PERIĆ
"PERIĆ" OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE I CESTOVNI PRIJEVOZ, vl. MARINKO PERIĆ
"POLJAN" USLUŽNA OBRTNIČKA RADNJA, VL. MILAN POLJAN, NARTA 110
"PRIZMA" PRIPREMNI I ZAVRŠNI RADOVI U GRAĐEVINARSTVU VL. ZVONKO SABOLIĆ, MALI LOŠINJ, M. MARTINOLIĆA 18
"Protega gradnja"
"SITARIĆ PRIJEVOZ" Obrt za prijevoz, trgovinu i zemljane radove, Mirko Sitarić, Koprivnica, Crnogorska 89-A
"STROJOKOP DEBELEC", USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, ŽELJKA KOČILA, SELNICA, ZRINSKIH 17
"TERAKOP" GRAĐEVINSKI OBRT, SANDRA DEKOVIĆ, POREČ, PARTIZANSKA 13
"ULJARA HLADNIĆ" proizvodnja i trgovina
"VB ELEKTRONIKA SERVIS" USLUŽNI OBRT - VL. ZDENKO BARTONIČEK, ZAGREB, JOSIPA LONČARA 1
"VUK-COM"- ISKOPI, PRIJEVOZ, DOSTAVA, VL. ZORAN VUKELIĆ, NOVI VINODOLSKII, OGULINSKA 6A
"ZVONIMIR GM" - građevinska mehanizacija, Vl. Božidar ZAJEC, Klanjec, Vinogradska 3.
A & EL, obrt za graditeljstvo i usluge, vl. Aziz Šakinović, Otočac, Ličko Lešće 196 B
A.M.I. COMMERCE - LOVREKOVIĆ d.o.o.
AAP
AB OBZOR
AC-GM GRADITELJSTVO d.o.o.
ADI PRODUKT d.o.o.
ADRIAKOP ZANATSKA ZADRUGA RIJEKA
AELA-H.V.D
AGENCIJA ZA ISTRAŽIVANJE TRŽIŠTA "LI - DA", VL. DAVOR LISAK, DONJA STUBICA, MATENCI 121 B
AGRAM
AKING
AKING d.o.o.
ALKA-TRADE
ALP j. d. o. o.
ANITRAM d.o.o. u stečaju
ANTEKOP, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. DANICA GOSPIĆ, ZADAR, SPLITSKA 27
ANTIKA, obrt za građevinarstvo, vl. Ilber Emuši, Hvar, Marina Gazarovića 14
AP-PROJEKT
ARCUS, GRAĐEVINSKI OBRT
ARGIT d.o.o.
ARTIFEX
ARTIS PROMET d.o.o.
AS ŠUMAK - građevinska mehanizacije , iznajmljivanje vozila - Vl. Slavko ŠUMAK, Harina Zlaka 22. Zagorska Sela
ASAMON d.o.o.
AST
ATELIER JAGODIĆ, obrt za proizvodnju i usluge, vl. Danka Šulhof-Jagodić, Donji Miholjac, Kolodvorska 21
ATLAS-COPCO d.o.o.
AUDENTES d.o.o.
AUTOPRIJEVOZNIČKI OBRT "STANKO FUNČIĆ",PAZIN, ŽGRABLIĆI 22,STANKO FUNČIĆ
AUTOPRIJEVOZNIK IVAN ABRAMOVIĆ ŠIBENIK, RAŽINSKA 66
B DESIGN, OBRT ZA UREĐENJE, VL. BOŽIDAR MIKLOBUŠEC, NOVI MAROF, VARAŽDINSKA 88
BAJAN, obrt za graditeljstvo, vl. Ivan Bajan, Kijevo, Bajani 61
BAJRAKTARI IMER, GRAĐEVINARSTVO, NISKOGRADNJA
BANIČEK D, keramičarski, fasaderski i uslužni obrt, vl. Damir Baniček, Radnička cesta 86
BARKOP, obrt za radove u niskogradnji, vl.DALIBOR BARTOLIĆ
Barkop,obrt za radove u niskogradnji,vl. Dalibor Bartolić
BEACH CLUB, CRIKVENICA, GAJEVO ŠET. BB
BENT d.o.o.
BEŠLIĆ d.o.o.
BEŠO, obrt za zemljane iskope, vl. Emir Bešo, Knežica, Hladnica 15
BETAPROM d. o. o.
BETON-PROJEKT
BEZJAK STJEPAN, AUTOPRIJEVOZ, TERETNI
BIAM
BILOBRK d. o. o.
BIONDIĆ j.d.o.o. za građenje i usluge
BOLERO-CENTAR d.o.o.
BOROVAC j.d.o.o.
BOSING CO
BOŠČIĆ GRADNJA d.o.o.
BRACO KOP d.o.o.
BRAHOVIĆ d.o.o.
BRAUT, obrt za uslužne radove, vl. Predrag Braut, Krk, Ivana Mažuranića 21
BRIDGE CONTACT d.o.o.
BRIŽINA, OBRT ZA GRADITELJSTVO, vl. ŽELJKO AKRAPOVIĆ, STANKOVIĆ, OREBIĆ, Podvlaštica 26
BRKAN-PLANO d.o.o.
BRKIĆ d.o.o.
BRNICA j.d.o.o.
BRNICA KOP j.d.o.o.
CAFFE BAR BILAO SENJ, IVE VLATKOVIĆA 13
CARIN
CASTRUM IOVIA ZADRUGA - LUDBREG
CEPOS, CENTAR ZA POTICANJE PODUZETNIŠTVA I OBRTNIŠ
CEROGRAD d.o.o.
CESTING
CONUS
ČALE d.o.o.
ČOVO-MALI KOP 1, obrt za građenje i trgovinu, vl. Frano Čovo, HRVACE, Hrvace 14
ČUDIĆ j. d. o. o.
DABISKOP d. o. o.
DALEKOVOD D.D. ZA INŽENJERING, PROIZVODNJU I IZGRA
DALIP INTERIJERI d.o.o.
DARANT DUBROVNIK d.o.o.
DARKO ISKOP, obrt za iskope, vl. Darko Belamarić, Šibenik, Dubrava kod Šibenika, Daska 83
DEGRAD
DELFINI
DELTA PROJEKTNI INŽENJERING
DEMETRA GRADITELJSTVO d.o.o.
DENIS, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Denis Bobanović, Polača, Polača 335
DENMAR d.o.o.
Diana-DOM d.o.o.
DIESELBOX SPLIT, d.o.o.
DIJA GRADITELJSTVO
DIKLO GRADNJA d.o.o.
DIODEX
DOKA ZAGREB-OPLATNA TEHNIKA
DOM
DOMIKOP Obrt za prijevoz, usluge i trgovinu, vl. JOSIP KRIŽETIĆ - LUG SAMOBORSKI, BISTREC 8
DRAGO, obrt za usluge u građevini i prijevozu, vl. Ivica Bakota, Makarska, Maslinarska 27
DUBOŠ GRADNJA d.o.o.
DUBRAVICA d.o.o.
ECO CONSULT
EFFICIENTIA d.o.o. u stečaju
EGRA d.o.o. u stečaju
EKO-LINIĆ j.d.o.o.
EKOMS d.o.o.
EKSPERTERM d.o.o.
ELABO
ELEKTRO i PRIJEVOZNIČKI OBRT "NOVAČIĆ"
ELEKTRO-GULIN d.o.o.
ELEKTROTEHNIČKI OBRT "ELECTRICO" vl. NENAD ROŽIĆ, RIJEKA, VENUCCIEVE STUBE 2
ELGRAD građevinarski obrt vl. Robert Stranić Poreč, Kukci, Jasenova 3
EM-KI
EMPLUSPET
ENEL ATM d.o.o.
ENIKON D.D. ZA IZGRADNJU ENERGETSKIH I INDUSTRIJSK
ERA
ETING INŽENJERING
EURCO d.d.
EUROISKOP j.d.o.o.
EUROKOP d.o.o.
EUROPALINE
EUROPLIN d.o.o. u stečaju
EURO-REZ d.o.o.
EXPERT GRADITELJSTVO d.o.o.
FODERE USLUGE d.o.o.
FORMA d.o.o.
FORTUNAL d.o.o.
FOSSIO d. o. o.
FREELAND GRADNJA d.o.o.
FUGAPLAST
G.M. MAXTEH, GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA
G.M. PAVELIĆ d.o.o.
G.P.P. MIKIĆ
G.S. - ISKOP d.o.o. u stečaju
G.T.G.-ADAPT
G.T.M. d.o.o.
GAŠE d. o. o.
GEO BUŠENJE d.o.o.
GEOASTRA j.d.o.o.
GEOBIM d.o.o.
GEOBUŠAČ d.o.o.
GEOBUŠAČ-INŽENJERING j.d.o.o.
Geo-eko projekt d.o.o.
GEOLAB d.o.o.
GEOMIN d.o.o.
GEOSERVIS A.S. d.o.o.
GEOSONDA d.o.o.
GEOSONDA d.o.o. Zenica, Glavna podružnica Velika Ludina
GEOTEHNIKA - INŽENJERING d.o.o. u stečaju
GLAS GRADNJA d.o.o. u stečaju
GLAVAN d.o.o.
GLAVAN, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. IVICA GLAVAN, PRIVLAKA 10,
GM, obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Josip Barković, Draganić, Vrbanci 3
GMTT LEŠĆANEC, Marijan Lešćanec, Vrškovac 1/d, Ozalj
GP KRK, D.D. KRK
GP MILARDOVIĆ d.o.o.
GRADITELJSTVO JELIĆ j.d.o.o.
GRADNJA DRAGEC j.d.o.o.
GRADNJA FLEGO d.o.o.
GRADNJA PLUS D.O.O.
GRADNJA TOMIĆ, GRAĐEVINARSTVO, VISOKOGRADNJA
GRAĐEVINARSTVO DRAKOP d.o.o.
GRAĐEVINSKA LIMARIJA "KUZEK", VL.STIPO KUZEK, DUGO SELO, VOĆARSKA 10
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA vl. DAMIR MILANOVIĆ, VIŽINADA, FABRIKA 1A
GRAĐEVINSKI OBRT "BRKA", VL. DAMIR KOVAČIĆ, DRAŽICE, JELENJE 2
GRAĐEVINSKI OBRT "MITROV-CAPA"
GRAĐEVINSKI OBRT "PARTNER", RIFET OMEROVIĆ,NOVI VINODOLSKI, POD SV.MIKULJ 60A
Građevinski obrt "PATRLJI", rad građevinskim strojevima, vl. Sveto Patrlj, Podbablje Gornje
Građevinski obrt "RAKO KOP " vl. Dijana Rako, Novigradska 36, Split
GRAĐEVINSKI OBRT "RIVIS", vl. ALEN LINARDIĆ, ČAVLE, BUZDOHANJ, JAKLA 14
GRAĐEVINSKI OBRT "STJEPIĆ" MARIO STJEPIĆ, RIJEKA, EMILIJA RANDIĆA 11
GRAĐEVINSKI OBRT "ŠEKULJICA" vl. JASMIN ŠEKULJICA, MALI LOŠINJ, STUDENAC 9
GRAĐEVINSKI OBRT "ŠIPURA", VL. JAKICA ŠIPURA, DUGO SELO, VELIKA OSTRNA, ZAGREBAČKA 108
GRAĐEVINSKI OBRT "TOME" GOSPIĆ, Put hrvatske garde 14b
Građevinski obrt D&G, vl. Maja Perić, Imotski, Bruna Bušića 8
Građevinski obrt HAJSTER, Vlado Hajster, Vodostaj, Vodostaj 43/A
Građevinski obrt ISKOPI DRAŽIĆ vl. Ivan Dražić, Plano, Cesta Plano 103
Građevinski obrt IZGRADNJA KATIĆ, vl. Slavko Katić, Lokvičić, Lokvičići bb
GRAĐEVINSKI OBRT vl. ZORAN KUKULJAN, ČAVLE, SVETA MARIJA TEPAČKA 3
Građevinski obrt, BIŠKIĆ, rad građevinskim strojevima, vl. Marijo Biškić, Lovreć
GRAĐEVINSKI OBRT, PRIJEVOZ I USLUGE GRAĐEVINSKIM STROJEM."NISKOGRADNJA ŠIMIĆ" VL. GORDAN ŠIMIĆ,SESVETE, KAŠINSKA 9
Građevinsko - prijevoznički obrt, ROKOP, vl Roko Prgomet, Vrh Visoke 70, Split
Građevinsko - prijevoznički obrt, ROKOP, vl Roko Prgomet, Vrh Visoke 70, Split
GRAĐEVINSKO-USLUŽNI OBRT "NY", IVICA KOMAZIN, RIJEKA, KUMIČIĆEVA 41B
GRAĐEVNO ZEC, GRAĐEVINSKI OBRT
GRAFING-A
GRAMIDA d.o.o.
GRAMOR d. o. o.
GRASA
H. S. D. GRADNJA d. o. o.
HAGMA PLAN d.o.o
HEPTA
HIDROKOP d.o.o.
HILT-MONT, DIJAMANTSKO REZANJE I BUŠENJE BETONA
HLADNIĆ uljara, proizvodnja, trgovina i usluge, Dejan Hladnić
HONESTA AGGER D.O.O.
HORTIKULTURA D.D.
HUBOR d.o.o.
HUMINA GRADNJA d.o.o.
I.B.JAZBINA
I.M. PUTNIK d.o.o.
IKA, obrt za iskope i usluge, vl. Ante Kodžoman, HRVACE, Hrvace 288
ILIBAŠIĆ d. o. o.
IMCB
INCRIBRO j.d.o.o.
INGRAD, Obrt za građevinarstvo i prijevoz vl. Ante Vrdoljak, Split , Tršćanska 3
Interijer-stil
ISKOP d.o.o.
ISKOPI BRAČIĆ obrt za usluge, iskope zemljane radove vl. Predrag Bračić, Vodice, Ljubljanska 2
ISKOPI DENIS d.o.o.
ISKOPI FUČEK ZADRUGA
ISKOPI GUNDE, obrt za pripremne radove, vl. Ivica Karamarko, Kruševo, Gornja Otišina 2
ISKOPI I TRANSPORTI BELOBRAJDIĆ d. o. o.
ISKOPI IVANAC, obrt za cestovni prijevoz robe i iskope vl. Valentino Ivanac, Makarska, Molizanskih hrvata 39
ISKOPI LUKA d.o.o.
IVANDIĆ j.d.o.o.
IVANIŠEVIĆ-GRADNJA
IZDVOJENI POGON 2, MALINSKA, UVALA/PARK VRTAČA
IZDVOJENI POGON BR. 1, ZABOK, PRILAZ DR. FRANJE TUĐMANA 5K
Izdvojeni pogon POSLOVNICA PAG, Golija K1
Izdvojeni pogon Poslovnica Povljana, Povljana, M. Krleže 1
IZGRADNJA MARINKOVIĆ građevinski obrt, Domagoj Marinković, Karlovac, P. Vitezovića 6
JEDVAJ-RAJIČ d.o.o.
JERKO, obrt za zemljane radove i prijevoz, vl. Joško Doljanin, Solin, Bunje 99
JONING, prijevoz, usluge građevinskom mehanizacijom i građevinarstvo, vl. Josip Nikolić
JOŠKO KALAFATOVIĆ, IZVOĐENJE ZEMLJANIH RADOVA "KRTICA" JANJINA, Janjina 41
JOVANOVIĆ MILAN, DIPL.ING., SUDSKI VJEŠTAK ZA ARHI
JOZINOVIĆ d.o.o.
JUKIĆ, obrt za usluge prijevoza i prerade maslina, vl. Tihomir Jukić, Poličnik, Poličnik Ulica generala Janka Bobetka 2
JURE, obrt za usluge, vl. Juraj Jeličić, Hvar, Ivana Buzolića 3
JURIĆ GRADITELJSTVO j.d.o.o.
KAČAR-MONT SERVIS
KADUCEJ d.o.o.
KAMALIĆ, obrt za prijevoz i zemljane radove, vl. Nenad Obrovac, Bokordići, Bokordići 8
KAMENAR GRADITELJSTVO d. o. o.
KAMENOLOM KOLEVRAT d. o. o.
KARLA I SARA d.o.o.
KOLOS
KONAVOKA d.o.o.
KONSTRUKTOR, D.D. ZA GRADITELJSTVO RIJEKA
KOVAČ, obrt za taksi službu,vl. Dragutin Kovač, Zadar, Don Ive Prodana 6
KOVAČ, obrt za taksi službu,vl. Dragutin Kovač, Zadar, Ulica Ljudevita Gaja 27
KRESOJA, obrt za pomoć na cesti, vl. Tomislav Kresoja, Vučjak Feričanački, Feričanci, Đurđenovačka 183
KRKA INVEST d.o.o.
KRT PROMET d.o.o.
KUBIK SAT j.d.o.o.
KULIRI-NESEK d.o.o.
LANET
LANREX, obrt za građevinarstvo i prijevoz, vl. Dinko Nikolić, Lovreć, Nikolići 39
LAPOR d.o.o.
LAroma, Izdvojeni pogon, Strožanačka 20, Podstrana
LEGIJA d.o.o.
LOMI d.o.o.
LJUBLJAN d.o.o.
M&B ŠAMIJA, obrt za građevinarstvo i prijevoz, Mario Šamija i Branimir Šamija
M.K.M. d.o.o.
M.K.M.INŽENJERING
MALI BAGER d.o.o.
MALI ZIDAR d.o.o.
MARASOVIĆ d.o.o.
MARTINOVIĆ BAGERI, uslužni obrt, vl. Christoph Martinović, Županja, Viktora Brunšmida 33
MARTINOVIĆ BAGERI, uslužni obrt, vl. Christoph Martinović, Županja, Viktora Brunšmida 33
MARTINOVIĆ BAGERI, uslužni obrt, vl. Christoph Martinović, Županja, Viktora Brunšmida 33
MATASOVIĆ USLUGE, VLASNIK TATJANA MATASOVIĆ
MD PROFIL
MDS-GRADNJA d.o.o.
MEDAK, obrt za rezanje betona, vl. Ivan Medak, Makarska, Baranjska 13
MEDAK, obrt za rezanje betona, vl. Ivan Medak, Makarska, Baranjska 13
MEHANIZACIJA "ČAVNIČAR", MARIO ČAVNIČAR, STANETINEC 7
MEHANIZACIJA BURA d. o. o.
MEHANIZACIJA, ZA GRAĐEVINARSTVO I TRANSPORT
MEROLINO GRADNJA d.o.o.
METIOR j.d.o.o.
MEUS
MIKULIČIĆ GRAD d.o.o.
MILETIĆ, OBRT ZA USLUŽNE DJELATNOSTI, VL. IVAN MILETIĆ, NOVI VINODOLSKI, PLAŽA GRABROVA, LOKACIJA BR.58
MILUŠIĆ OBRT ZA UKLANJANJE GRAĐEVINA I ČIŠĆENJE ZGRADA, VL. IVO MILUŠIĆ, GRADIŠTE, M. GUPCA 95
MINAX d.o.o.
MINER d. o. o.
MINERVO d.d. Ljubljana
MINEX-GEOTEHNIKA j.d.o.o.
M-ING d.o.o.
MIOČEV obrt za pripremne radove na gradilištu vl. Željko Miočev, Pakoštane, Dubrovačka 8
MIRP d. o. o.
MITON
MOČIBOB TRANSPORTI, obrt za cestovni prijevoz robe, vl. Lorena Močibob, Tinjan, Rajki 46a
MODRO OKO, keramičarski obrt, vl. Davor Batinović, Komin, Modro oko 7
MONTE SERPO d. o. o.
MOREIDEA d.o.o.
MRĐEN d.o.o.
N.R. VALEX d.o.o.
NIKHOF d.o.o.
NIKOP d. o. o.
No 13 d.o.o.
NO NAME d.o.o.
NOVAČIĆ, obrt za prijevoz i trgovinu, vl. Jurica Novačić, Gospić, Kaniška 92A
NOVOTEHNA, D.D. ZA GRAĐEVINARSTVO RIJEKA
NUTRI FIT, obrt za trgovinu i usluge, vl. Katica Milković, Piškorevci, Zagrebačka 12
OBRT " GRBEŠ ", vl. Ivo Grbeš, JAKŠIĆ, OSJEČKA 75
OBRT ISKOP "MARIJANOVIĆ", vl. Frano Marijanović, Kaptol, Majstorska 1A
OBRT U GRAĐEVINARSTVU "LABIN KOP", LABIN, SMOLIĆI BR. 10, VLASNIK DAMIR BLAŽINA
OBRT ZA GEOTEHNIČKO ISTRAŽNE RADOVE
Obrt za građevinarstvo i prijevoz, BOŽE, vl. Bože Škaričić, Podgrađe
Obrt za iskope i prijevoz VUKO ISKOPI, vl. Toni Vuko , Vukovarska 160, Split
OBRT ZA ISKOPE I ZEMLJANE RADOVE "JANJUŠIĆ", Pula, Mletačka 6, vl. Davor Janjušić
Obrt za izradu softwarea " DELTA OMEGA "vl. Davor Orešković, Stinice 12, Split
Obrt za izradu softwarea " DELTA OMEGA "vl. Davor Orešković, Stinice 12, Split
OBRT ZA PILJENJE I BUŠENJE "ELPIKON", PULA, PLOMINSKA 19, vl. TICIJAN KRAMAR
OBRT ZA PRIJEVOZ I ISKOPE "VULETIĆ"
OBRT ZA PRIPREMNE GRAĐEVINSKE RADOVE "JANKO" VL. TONĆI JANKO, TUČEPI, EKONOMIJA 17
OBRT ZA RUŠENJE GRAĐEVINSKIH OBJEKATA I ZEMLJANI RADOVI "TENICOP"Gračišće,Češići136/a,Nevio Tomišić
OBRT ZA RUŠENJE GRAĐEVINSKIH OBJEKATA I ZEMLJANI RADOVI "TENICOP"Gračišće,Češići136/a,Nevio Tomišić
OBRT ZA TRANSPORT, GRAĐEVINARSTVO, TRGOVINU I USLUGE MIHALIČEK, VL. STJEPAN MIHALIČEK
OBRT ZA TRGOVINU, GRAĐEVINARSTVO I USLUGE MARASOVIĆ vl. SUZANA MARASOVIĆ
OBRT ZA USLUGE "HAMER - KOP", vl. TOMI BAKOTA, SPLIT, TEŽAČKI PUT 13
OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKE I KOMUNALNE MEHANIZACIJE "MARKOP", DRAGUTIN MARGETIĆ, BREZNICA 219
OBRT ZA USLUŽNE DJELATNOSTI "MILETIĆ", VL. IVAN MILETIĆ, NOVI VINODOLSKI, SOPOT 8
OBRT ZA WEB DIZAJN "JURA" VL. TOMISLAV VUČIČEVIĆ ŽUPANJA, LJ.GAJA 29
OBRT ZA ZABAVU I REKREACIJU "PeTja" VL. ANDREJA ANDRENŠEK-VUKAJLOVIĆ, MALI LOŠINJ, A/C ČIKAT
Obrt za zemljane radove i prijevoz robe cestom " RIBIČIĆ " vl. Marin Ribičić, Markov put 83, Stobreč
Obrt za zemljane radove, vl. Ivica Rapić, Kaštel Stari, Javorska bb
OPERARIUS j.d.o.o.
ORCUS HILT d. o. o.
ORKA PAKOŠTANE d.o.o.
ORTAK j. d. o. o.
Outbox j.d.o.o.
P.R. - GRAMOS d.o.o.
PAMM ING-INVEST d.o.o.
PANDORA d.o.o.
PERČIĆ d. o. o.
PETRA GRADNJA d.o.o.
PINČIĆ d.o.o.
PIPANOVIĆ GRADNJA d.o.o.
PIPER d. o. o.
PLING d.o.o.
PLINOMONT d. o. o. u stečaju
POLO - COMMERCE d. o. o.
POLJODJELSKO - TRGOVAČKI OBRT " BRAJKO " VL. STJEPAN HRUŠKAR, RETKOVCI, M. GUPCA 37
POLJODJELSKO - TRGOVAČKI OBRT " BRAJKO " VL. STJEPAN HRUŠKAR, RETKOVCI, M. GUPCA 37
POLJOPRIVREDNI OBRT "NEKIĆ" VL. MANDA NEKIĆ VRBANJA, RASTOKE 32
Poljoprivredno gospodarstvo "PETEH" vl. Josip Peteh, Žminj, Žrtava fašizma 17
POLJOPRIVREDNO GOSPODARSTVO I JAVNI PRIJEVOZ ROBE "ŠOŠTARIĆ" vl. JANKO ŠOŠTARIĆ, NOVAKI PETROVINSKI 6A JASTREBARSKO
POSEJDON j.d.o.o.
PRANJIĆ, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. FRANJO PRANJIĆ, ZADAR, MADIJEVACA 8
PRETULA d. o. o. u likvidaciji
PRIJEVOZ TERETA I ZEMLJANI RADOVI PLING, vl. ANTE ĆURAK
PRIJEVOZNIČKO-GRAĐEVINSKI OBRT "MARIČIĆ", vl. SINIŠA MARIČIĆ, IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA 100
PRIJEVOZNIČKO-GRAĐEVINSKI OBRT "MARIČIĆ", vl. SINIŠA MARIČIĆ, IVANIĆ-GRAD, VULINČEVA 100
PRIPREMNI I ZAVRŠNI RADOVI NA GRADILIŠTU I TAXI PRIJEVOZ "RUDI-GRADNJA", VL.RUDI GEGIĆ, DUGO SELO, V. NAZORA 35
PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU JURJEVIĆ, VL. TOMISLAV-NIKOLA JURJEVIĆ
PRKA TRANSPORT d.o.o.
PROIZVODNI OBRT "PITVE EKO",VL. TONČI MARIJAN, PITVE
QUI FACTUS j. d. o. o.
R. G. d. o. o.
R. I. - B. A. U. d. o. o.
REMETINEC GRADNJA d.o.o.
RG VRH 46 d.o.o.
RI - 19 d. o. o.
RIBARSKI OBRT - vl. Mirko Ribarić, Rab, Banjol 228
RIBARSKO-USLUŽNO-GRAĐEVINSKI OBRT "ŽUVO" ,vl.IVO ŽUVELA, HVAR, PALMIŽANA
RIJEKAPROJEKT - GEOTEHNIČKO ISTRAŽIVANJE d. o. o.
ROBI, obrt za uzgoj peradi, vl. Robertino Bublić, Karlovac, Rečica 82
RODUL
ROYAL d. o. o.
RS, OBRT ZA PRIPREMNE GRAĐEVINSKE RADOVE, VL. SADMIR RAČIĆ, CRIKVENICA, PODŠUPERA 30D
RUNIL, OBRT ZA USLUGE, vl. RUŽICA LALIĆ NOVAKOVIĆ, RIJEKA, GRBASTE 41
RUŽIĆ, OBRT ZA GRAĐEVINSKE RADOVE VL. MARKO RUŽIĆ, DELNICE, KAMENITA 16
SAGITTARIUS d.o.o.
SALONA MONT d.o.o.
SALVUS GRADNJA d.o.o.
SANTA
SB PROJEKTIRANJE
SCHOMBURG NEBI d.o.o.
SIPA, obrt za morski ribolov VL. Milan Pezo, Klek Dubrovačka 22
SKELE LAYER, GRAĐEVINARSTVO, SKELE
SKOMONT d.o.o.
SLAK
SONUS
SULE-GRADNJA, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Ramo Šušić, Milovčići, Milovčići 59
SUTON d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
SUZI d. o. o.
SVIB, d.o.o.
ŠANDROPROM d.o.o.
ŠILOVIĆ
ŠIMIĆ, OBRT ZA GRAĐEVINSKU MEHANIZACIJU, vl. IVO ŠIMIĆ, RIJEKA, BRCA 3
TA - GRADNJA KRK, obrt za građevinarstvo, vl. Muamer Avdić, Gostinjac, Gostinjac 35 C
TA-gradnja
TD-EKSPLO d.o.o.
TEA-USLUGE d.o.o.
TEH-GRADNJA
TEHNOEKSPERT
TEHNO-KANAL
TEHNOKOP d.o.o. u stečaju
TEID d. o. o.
TEMAKS d.o.o.
TIĆAK-ŠPUREJ NENSI DIPL.ING.GRAĐ., UREDOVLAŠTENOG
TIHO,obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Tihomir Miličić, Hvar, Miće Marchija 2
TIM ARSA d.o.o. u likvidaciji
TOM, obrt za građevinarstvo, vl. Tomislav Buljan, Zmijavci, Šimići 14
TOMAŠ-KOP d.o.o.
TOMEK ISKOPI d.o.o.
TRGOVINA "ŠOŠTARIĆ"
TRI-GO GRADITELJSTVO d.o.o.
UGOSTITELJSKO-RIBARSKI OBRT "MA-MA-LU" VL. MARKO KRIVIČIĆ, VALUN, VALUN 13 A
UKALOVIĆ, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. KRISTIJAN UKALOVIĆ, SUHOVARE 23
UNDERGROUND d.o.o.
UNIVERZALNI DOM d.o.o.
UPEL d.o.o.
USLUGE GRAĐEVINSKIM STROJEM "DUKA" VL. NIKO BILANDŽIJA, STARA SUBOCKA 28
USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM "KRALJIĆ", ŽELJKO KRALJIĆ, SELNICA, ZRINSKIH 12
USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, DRAGUTIN BOGDAN, ZEBANEC SELO 12
USLUGE ROVOKOPAČEM ROBERT KAPOVIĆ ŽUPANJA
USLUŽNI OBRT " TAUS " OMIŠALJ, VL. SUZANA KRALJIĆ, BRGUČENA 15 A
USLUŽNI OBRT "JURICA",vl.BERTI PLENKOVIĆ-STARI GRAD
USLUŽNI OBRT "MAK" OMIŠALJ, VL.MARIJANA ŠUNIĆ, MEDERMUNIĆE 57 A
USLUŽNI OBRT "ZRINJSKI" VL. BRANKO ZRINJSKI, POLJANICA BISTRANSKA, POTOČNA 57A
USLUŽNO KERAMIČARSKI OBRT "ANTOLIĆ", VL. DRAŽEN ANTOLIĆ, PUNAT, PLAVNIČKA 13
VEMA PRIJEVOZ, obrt za usluge, Velimir Tominac, Sisak, Radnička ulica desni odvojak 1
VIATOR&VEKTOR ZAGREB d.o.o. - u stečaju
VIDAS, uslužna djelatnost u građevinarstvu, vl. Selma Vidas, Novalja, Braće Radić 3.
VIDOV, obrt za pripremne radove na gradilištu i prijevoz, vl. Viktor Vidov, Luka, Sali Luka 14
VINKO, obrt za usluge pripremnih radova na gradilištu, vl. Vinko Buškulić, Vir, Ulica Borisa Krnčevića 78
VISOČICA-GRADNJA j.d.o.o.
VLAH SENKO DIPL.ING.GRAĐ., URED OVLAŠTENOG INŽENJE
VODOINSTALATERSKI I GRAĐEVINSKI OBRT, USLUŽNE DJELATNOSTI "FRIO", vl. DARIO FRIŠČIĆ, BJELOVAR, GALOVAC 2
VOLARE-INVEST d.o.o.
VOLTA d. o. o.
VUKOJEVIĆ-GRADNJA d. o. o.
VULKANIZER ZDENO d.o.o.
W M L, GRAĐEVINSKI OBRT
ZADMAR d.o.o.
ZAGREB-INVEST
ZAJEDNIČKI OBRT ZA CESTOVNI PRIJEVOZ ROBE I GRAĐEVINARSTVO "FLOMAR"Sveti Petar u šumi, Banovci 67, Florijan i Marinko Banovac,
Zanatska radnja "Zidar" vl. Šoštarić J., Tršće, Makov Hrib, Prhutarska 12
ZARAKOP d.o.o.
ZEBA, obrt za trgovinu i završne radove u građevinarstvu, vl. Juro Zeba, Žerjavinec, Omladinska 23
ZEMLJANI RADOVI "DARBEL", DARKO ŠKVORC, BELICA, ČAKOVEČKA 4
Zemljani radovi ,uzgoj voća i povrća MUSULIN vlasnik Miro Musulin, Opuzen,Mandarinska 3
ZLATAN, obrt za usluge, vl. Zlatan Grgičević, Vrisnik, Vrisnik 22
ZLATKA d.o.o. u likvidaciji
ZORNICA d.o.o.
ZVONAC
ŽUNIĆ - TEH d. o. o.
ŽUPANIJSKE CESTE ZAGREBAČKE ŽUPANIJE
" A & J " PROIZVODNJA I ZEMLJANI RADOVI, OKLAJ, MARIĆI 2 A
" D&M BAŠIĆ ", obrt za građevinarstvo, vl. Dragan Bašić,Glavina Donja
" EKO - NOVA " KEMIJSKA ČISTIONICA, VL. ZLATKO PAVIĆ, ZAGREB, ZAGREBAČKA AVENIJA 104
" G M P L " GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I PRIJEVOZ,SLAVKO LUKAVEČKI,ZAVRŠJE LOBORSKO 46 A, LOBOR
" G M P L " GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I PRIJEVOZ,SLAVKO LUKAVEČKI,ZAVRŠJE LOBORSKO 46 A, LOBOR
" HG " ISTRAŽNO BUŠENJE, TOMISLAV JURIŠA, ZLATAR, MARTINEČKA 95
" HG " ISTRAŽNO BUŠENJE, TOMISLAV JURIŠA, ZLATAR, MARTINEČKA 95
" T e h n i č a r " iskop, prijevoz i građevinarstvo - vl. Ante Žužul, Grubine
"A T - C O P ",OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, LABIN,KATURE,ISTARSKA BR.28,vl.PERŠIĆ TEDI I KNAPIĆ ALDO
"A T - C O P ",OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, LABIN,KATURE,ISTARSKA BR.28,vl.PERŠIĆ TEDI I KNAPIĆ ALDO
"A. B. GRADITELJSTVO", vl. Anto Bilić , Sv. Ivan Zelina , Prigorska 4
"ATC" GRAĐEVINSKI OBRT, ANTO TADIĆ, PETRINJA, IVANA VONČINE 13
"BAGA-ISKOP" VL.MARIJAN KAURIN, RAJIĆ, RADNIČKA 5
"BANIČEK", keramičarski, fasaderski i uslužni obrt, Damir Baniček, Koprivnica, Radnička c. 86
"BOROVAC" OBRT ZA RAŠČIŠĆAVANJE I ISKOPE vl. TONĆI BOROVAC, ŽRNOVO, Žrnovo 389
"BULIĆ" Obrt za rušenje građevinskih objekata i zemljane radove, Barban, Glavani 10, Vl. Nevenko Bulić
"BUMBARI" Obrt za zemljane radove, PULA, MONTE LESSO 11, vl. DARIO PUŠAR
"CAT - MERC" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I JAVNI PRIJEVOZ STVARI, ŽELJKO TURČIĆ, PREGRADA, LJUDEVITA GAJA 14
"CodeIT" INFORMATIČKE USLUGE, MIROSLAV LAKOTIĆ, BATINA, KRALJA ZVONIMIRA 33
"ČAVO ISKOPI"Obrt za zemljane radove - Zaton
"ČUPA" obrt za taksi službu i cestovni prijevoz putnika, Ivica Čupić, Gornje Vataje 50, Dubravka
"D & I - "ZOKI". obrt za pružanje usluga, vlasnik Zoran Prpić, Senj, Ulica Frana Krste Frankopana 20
"DADO" - RUŠENJE GRAĐEVINSKIH OBJEKATA I ZEMLJANI RADOVI DALIBOR SMOLJANEC - UMAG - MATKA LAGINJE 1.
"DADO"- OBRT ZA GRAĐEVINSKE USLUGE, VL.DAVOR KOCIJANČIĆ, NOVI VINODOLSKI, A. MAŽURANIĆA 24
"DEEM - GRADNJA" OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE, PULA, MONCANOR 18, vl. MEHO DURMIŠEVIĆ
"DEEM - GRADNJA" OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE, PULA, MONCANOR 18, vl. MEHO DURMIŠEVIĆ
"EKO SKORIĆ" POLJOPRIVREDNO PRIJEVOZNIČKI OBRT - MLADEN SKORIĆ - UMAG - VALICA - SOŠI 49C
"ELEKTRO MARKO" ŽUPANJA, KRATKA ODVOJAK 2/6 VL, MARKO MARJANOVIĆ
"FAUST-BAU" OBRT ZA ZEMLJANE I GRAĐEVINSKE RADOVE, PULA, Kolhiđanska 8, vl. ZVONKO FILIPOVIĆ
"FIL-KOP" OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO I USLUGE MEHANIZACIJE, VL. TOMISLAV FILIPČIĆ, IVANEC BISTRANSKI, BRAĆE RADIĆA 5
"FRIVANTO", vl. Ivan Frićer, Prekopakra, Matkovac 82
"G.B. GRADNJA" OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO VL. JOSIP SKENDROVIĆ, GREGURIĆ BREG, GREGURIĆ BREG 20
"GAFA", Rad građevinskim strojem, vl. Zdravko Kranjec , Turkovčina 7
"GAS", obrt za graditeljstvo, vl. Nekić Goran, Senj, Brinjska 8.
"GEOPHILL" GEOISTRAŽNI RADOVI, MLADEN ŠTEFANEK, LEPOGLAVA, KARDINALA ALOJZIJA STEPINCA 11
"GERRIT" obrt za zemljane radove
"GERRIT" obrt za zemljane radove
"GLOBAL-KOP" OBRT U GRAĐEVINARSTVU, TRGET, BRGOD BR. 26, VL. NEVEN MILETIĆ
"GLOBAL-KOP" OBRT U GRAĐEVINARSTVU, TRGET, BRGOD BR. 26, VL. NEVEN MILETIĆ
"GM" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, ŠTEFANIJA JELAČIĆ, PRELOG, TRG SVETOG FLORIJANA 6
"GOGE" OBRT U GRAĐEVINARSTVU,LABIN,9.SEPTEMBRA BR.20
"GORAR", rušenje građevinskih objekata i zemljani radovi, Nikša Gverović, Osojnik, Gverovići 5
"GRADITELJ", OBRT ZA OBAVLJANJE USLUGA GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM I EKSPLOATACIJU MINERALNIH SIROVINA, VLADO PUŠKADIJA, REMETINEC 165
"GRADNJA ŠIMIĆ" - MIROSLAV ŠIMIĆ -BUJE - KAŠTEL - DORINA 51G
"GRAĐEVINSKA ZANATSKA RADNJA" Vl. Zlatko FERENČAK, Dol klanječki 70. KLANJEC
"GRAMOND" USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM I PRIJEVOZ, MLADEN PERŠAK, PODTUREN, I. ZALOKA 1 E
"IMID", USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, IVAN HALIĆ, SAVSKA VES, RADNIČKA 109
"IMID", USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM, IVAN HALIĆ, SAVSKA VES, RADNIČKA 109
"INFORMATIKA BREZAK" USLUŽNI OBRT, VL. GORAN BREZAK, ZAGREB, POSAVJE 3A
"ISKOPI DUBINOVIĆ" OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE VODNJAN, GIOVANNI A. DELLA ZONCA 25B, VL. EDI DUBINOVIĆ
"Ive kop" obrt za zemljane radove
"JAS-NEL"OBRT ZA PRIPREMNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU,PODPIĆAN UL.INDUSTRIJSKA BR.6
"JAS-NEL"OBRT ZA PRIPREMNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU,PODPIĆAN UL.INDUSTRIJSKA BR.6
"JU-MA PRIJEVOZ" OBRT ZA USLUGE PRIJEVOZA I GRAĐEVINSKE MEHANIZACIJE, vl. MATE JURIČIĆ, STRMEC, HRVATSKIH BRANITELJA 16
"JUMONT" obrt za pripremne radove na gradilištu i prijevoz, vl. MARIJO JURIČIĆ, STRMEC, HRVATSKIH BRANITELJA 16
"KAMENOLOM - OBRT ZA IZVOĐENJE ZEMLJANIH RADOVA, USLUGE KOMPRESOROM I MINIRANJE", vlasnik MARIN SARDELIĆ "Kosta"
"KARIOLA" Obrt za iskop zemljišta i prijevoz, Svetvinčenat, Raponji 15 A, vl. Željko Puh
"KAVRO" Obrt za zemljane radove, vl. Anton Peruško, Kavran, Kavran 64
"KLARA" OBRT ZA TRGOVINU, POSREDOVANJE I OSTALE USLUGE, VL. DANIJELA HORVAT, SAMOBOR, MAŽURANIĆEVA 2.ODVOJAK 4
"KOBRA" Izvodi radove iskopa vrši usluge prijevoza vode i rasutog tereta
"KOP" Prijevoz tereta i usluge u građevinarstvu
"KRISTINA"
"LIBERTAS", Usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Niko Musladin, Ljubač, Ljubač 22
"LUČIĆ" zemljani radovi, Ante Lučić, Boljenovići, Lučići 2
"M D - PROMET", VL. DALIBOR MURAT, DUGO SELO, B. HUZANIĆA 81.
"MAJDAN ŠLJAKNA" GRAĐEVINSKI OBRT, vl. ZDRAVKO PAVLOVIĆ, ZAGREB, 6. TROKUT 8
"MAJSTOR ZLAJO" OBRT ZA ZAVRŠNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU, VL.ZLATKO BARUŠIĆ, ZAGREB, PALIJAŠI 6
"MAJSTOR ZLAJO" OBRT ZA ZAVRŠNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU, VL.ZLATKO BARUŠIĆ, ZAGREB, PALIJAŠI 6
"MARO" Obrt za zemljane radove, PERUŠKI, PERUŠKI 79, vl. MARINO PERUŠKO
"MATE KOP" obrt za zemljane radove, vl. Mate Živković, Zečevo Rogozničko
"MATRIKS-GLAS" usluge i trgovina, Zdravko Leljak, Đurmanec, Goričanovec 10A.
"M-GRADNJA" OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO I PRIJEVOZ, VL. MARKO MUŽAR, ZAGREB, SKLADIŠNA 4
"MIKOP" Obrt za iskop zemljišta strojevima, Banjole, Indije 4, vl. Dražen Ptiček
"MIMO" OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE
"NENO"-obrt za izvođenje zemljanih radova, vl. Nediljko Čupić, Drniš, Bana Nehorića 21
"NEXT" Uslužni obrt, vl.Matija Brnelić, Žminj, Lukovica b.b.
"NEXT" Uslužni obrt, vl.Matija Brnelić, Žminj, Lukovica b.b.
"NISKOGRADNJA - PETRINJAK", USLUGE GRAĐEVINSKIM STROJEVIMA, JOSIP PETRINJAK, GORNJA VOĆA 38
"NISKOGRADNJA KELEMEN", TOMISLAV KELEMEN, GAČICE 88
"NOVI DOM II "GUNJA
"OBRT ZA PRIJEVOZ TERETA I ZEMLJANE RADOVE - AUTOPRIJEVOZNIK ZDRAVKO GLAVOR", OREBIĆ, Ante Starčevića br. 4
"Obrt za usluge građevinskim strojevima Vinko Krečak"
"OSOJNIK" pripremni radovi na gradilištu, vl. Mateo Muhoberac, Osojnik, Gverovići 8
"P. T. U." PRIJEVOZ, TRGOVINA I USLUGE ROBERT HORVAT, KRAPINA, RUDOLFA LOVRECA 42
"PARUN"-obrt za drobljenje kamena i iskope, vl.Nediljko Bačić, Drinovci, Gornji Bačići 6
"PAVIČIĆ" OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM I PRIJEVOZ, VL. KRISTIJAN PAVIČIĆ, BJELOVAR, M.PETKOVIĆ 14
"PAVLIĆ" - usluge i održavanje Vl. Dragutin PAVLIĆ, Kraljevec na Sutli 43.
"PEPA KOP" OBRT ZA PRIPREMNE RADOVE NA GRADILIŠTU, vl. STJEPAN KUHAR, SAMOBOR, IVANA VERONEKA 21
"PERO" OBRT ZA ZABAVU I REKREACIJU, PULA, VALOVINE 4, VL. PETAR VELNIĆ
"POLJAN" USLUŽNA OBRTNIČKA RADNJA, VL. MILAN POLJAN, NARTA 110
"PRIJEVOZ I USLUGE STROJEVIMA GRAĐEVINSKE MEHANIZACIJE" - Vl. Igor JURAK, Plavić 37. ZAGORSKA SELA
"PRIZIDA", obrt za rušenje građevinskih objekata i zemljani radovi, vl. Mladen Vulin, Drage, Stjepana Radića 12
"PRIZMA" PRIPREMNI I ZAVRŠNI RADOVI U GRAĐEVINARSTVU VL. ZVONKO SABOLIĆ, MALI LOŠINJ, M. MARTINOLIĆA 18
"RIBARIĆ" IZVOĐENJE ZEMLJANIH RADOVA, Antun Ribarić, Virovitica, Jana Vlašimskog 23
"ROBI" - OBRT ZA GRAĐEVINSKU MEHANIZACIJU MORENO VISINTIN - KUBERTONI 48. - UMAG
"ROV" OBRT ZA GRAĐEVINSKU MEHANIZACIJU PAOLO BLAŽEVIĆ,KALDANIJA 30, BUJE
"ROVOKOPAČKE USLUGE", vl. Ivan Stipić, Blacko 46
"RUDOLFO" NISKOGRADNJA VODICE
"SI.MONT" OBRT ZA OSTALE ZAVRŠNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU I UGRADNJU STOLARIJE, PULA, NOVAKI 40, vl. JELENA SIMETIĆ
"SIP" STROJNI ISKOP-PRIJEVOZ, Vlado Putanec, Špičkovina 127, Zabok
"SURA GROTA" Obrt za zemljane radove, PULA, VODOVODNA 10, vl. ZLATKO HRVATIN
"SVIGO G.M."- USLUGE U GRAĐEVINARSTVO,VL.SVAGUŠA IGOR,NOVI VINODOLSKI,POD SV.MIKULJ 57
"ŠVIK-KOP" POLJOPRIVREDNO-USLUŽNI OBRT, VL. ALDO ŠTIFANIĆ, VIŠNJAN, ZAGREBAČKA 21
"TAŠO" GRAĐEVINSKI OBRT - DRAGO PENAVA - NOVIGRAD - RIBARNIČKA 2
"TECNO COP" Obrt za radove građevinskom mehanizacijom i drobiličarstvo, GALIŽANA, G. LEONARDELLI 5, vl. BULEŠIĆ SANDRO
"TEHNOPLAST" Obrt za proizvodnju i trgovinu plastične stolarije, Pula, Šišanska cesta 183, vl. Tomislav Božac
"TERA", zemljani i ostali završni radovi, Luko Vlašić, Brašina, Put Dr. Ante Starčevića 61
"TERAKOP" OBRT U GRAĐEVINARSTVU, VLASNIK ALEN MIŠON, KALIĆ 2/3, LABIN
"TGM" obrt za javni cestovni prijevoz i usluge građevinskom mehanizacijom, Dragutin Mihalić, Ozalj,Nikole Tesle 27
"TGM" obrt za javni cestovni prijevoz i usluge građevinskom mehanizacijom, Dragutin Mihalić, Ozalj,Nikole Tesle 27
"TIAN" OBRT ZA MORSKI RIBOLOV, vl. LJUBO SKOKANDIĆ
"TON" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA - IGOR VIŽINTIN - ZRENJ - VIŽINTINI 14
"TON" GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, vl. Igor Vižintin, Vižintini, Vižintini 14
"TOPIARI" PROIZVODNO USLUŽNI OBRT, VL. SINIŠA ČUČEK, ZAGREB, VOĆARSKA CESTA 40
"TROJAN" OBRT ZA RUŠENJE GRAĐ.OBJEKATA I TRGOVINU, VL.MEHDI MALOKU, RIJEKA, POD KAŠTELOM 1
"TURK" GRADITELJSTVO, DRAŽEN TURK, GORNJI KRALJEVEC, MALI MAROF 3
"TUTNJEVIĆ" OBRT ZA ISKOPE I ZAVRŠNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU, PULA, M. PETROVIĆA 32, vl. ELVIS TUTNJEVIĆ
"VAC-FORM" PROIZVODNJA PLASTIČNIH PROIZVODA, VLADIMIR KUREČIĆ, PETRIJANEC, VLADIMIRA NAZORA 71
"VB ELEKTRONIKA SERVIS" USLUŽNI OBRT - VL. ZDENKO BARTONIČEK, ZAGREB, JOSIPA LONČARA 1
"VEČAJ - GRADNJA", vl. Ivan Večaj , Sv. ivan Zelina , Gornja Drenova 34 A
"VEČAJ - GRADNJA", vl. Ivan Večaj , Sv. ivan Zelina , Gornja Drenova 34 A
"VISOČANI", pripremni radovi na gradilištu i trgovina, Anita Lujo, Visočani, Donje selo 9
"VRH & CO" OBRT ZA PRIJEVOZ I ZEMLJANE RADOVE, PULA, PRILAZ PJACAL 4, vl. DALIBOR VRH
"Vršenje usluga građevinskom mehanizacijom", vl. Marijan Kušić , Sv. Ivan Zelina , Donje Psarjevo 56
"WILI" Obrt za zemljane radove, PULA, VODNJANSKA 83, vl. VILIAM PUŠAR
"PATAFTA I SINOVI" PJESKARENJE I PERADARSTVO
14 IN, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Ivan Radić, Čibača, Put Pera Kojakovića 182
2M-KOP, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Marinko Dudašek i Marko Alavanić, Novalja, Obilaznica 10
A & EL, obrt za graditeljstvo i usluge, vl. Aziz Šakinović, Otočac, Ličko Lešće 196 B
A 3 GRAĐEVINSKI OBRT - ALAGA LIPOVIĆ
A 3, građevinski obrt, vl. Alaga Lipović, Umag, Ernesta Miloša 19
A.E.L.SH PRIPREMNI I ZAVRŠNI RADOVI U GRAĐEVINARSTVU,VL.ADEM SHALA,MALI LOŠINJ,Š.K.KOZULIĆA 11
A.R. PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU VL. ASIM REKIĆ, NEREZINE, TRG STUDENAC 17
A.T. - KOP d.o.o.
A.T. RUŠENJE d.o.o.
AB GRADNJA, obrt za građevinarstvo, vl. Adem Bajramović, Krk, Slavka Nikolića 11
AB GRADNJA, obrt za građevinarstvo, vl. Asaf Bajrić, Opatija, Nova cesta 127
AD GRADNJA, obrt za završne radove u graditeljstvu, vl. Dražen Uzelac i Alen Uzelac, Kešinci, Doljanska 48
ADAM, obrt za građevinarstvo, vl. Prekalj Adam, Sveti Lovreč, Medvidići 3
ADAPTE-BAU, obrt za usluge, vl. Željko Dufek, Ilok, Augusta Šenoe 8
ADAPTING USLUGE, obrt za završne radove, VL. MARINKO JOZINOVIĆ, ZAGREB, DUDOVEC 24 A
AEL, OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO VL. ESMIR NUHIĆ, CRIKVENICA, ZIDARSKA 15
AGROMILK uslužni i trgovački obrt, vl. Ivica Štefičar, Tenja, Osječka 1A
AJMONT, obrt za usluge, vl. Toni Ostojić, Jelsa, Jelsa 838
ALEN, obrt za usluge pripremnih radova na gradilištu, vl. Alen Halilović, Kali, Put Poforče 4
ALEX GRADNJA, Obrt za ostale završne građevinske radove, vl. Alija Beljulji, Pula, Olge Ban 1
ALFREDO, obrt za usluge građevinske mehanizacije, vl. Alfredo Rakovac, Poreč, Fuškulin 51
ALIAS j.d.o.o.
ALINEA, obrt za ugostiteljstvo, usluge i trgovinu, vl. Daria Tustonjić, Vinkovci, Glagoljaška 54
ALVIR, obrt za graditeljstvo, vl. Anđelko Ćurković, KRUŠVAR, Krušvar 0
AM Ćosić, obrt za graditeljstvo, prijevoz i usluge, vl. Mario Ćosić, Sesvete, Zagrebačkog odreda 6
AMAGIS, obrt za graditeljstvo,vl. Saša Adašević, Knin, Kninske bojne 18
ANDREJ - OBRT ZA GRADNJU KAMENOM, vl. JOSIP RAJIĆ, LUMBARDA, Lumbarda 108 A
ANDREJ - OBRT ZA GRADNJU KAMENOM, vl. JOSIP RAJIĆ, LUMBARDA, Lumbarda 108 A
ANDRIJA, građevinski obrt, suvl. Elvira Bačić i Andrija Bačić, Lisičić, Lisičić 45
ANDRO KLEČAK, zemljani radovi "DADO", Gabrili, Gabrili 23
ANTE & ANA, obrt za taksi na vodi, zemljane radove i usluge vl.Joško Tomaš,Seget Donji, Rimski put 42
ANTEA, obrt za trgovinu, vl. Danica Žarko, Kaštel Stari, F. Tuđmana 133
ANTIOSMOZA, obrt za usluge pjeskarenja-kod naručitelja usluga, vl. Patricija Ćuća, Zadar, Milutina Cihlara Nehajeva 17
ANTONINA I PARTNER j.d.o.o.
AP MALEK, obrt za usluge prijevoza, vlasništvo Vinka Malekinušić i Ivice Malekinušić, Osekovo, Svetog Florijana 12
AP PREGOREC, obrt za autoprijevoz i građevinsku mehanizaciju, vl. Mario Pregorec, Velika Gorica, Mala Kosnica 1 B
AP PREGOREC, obrt za autoprijevoz i građevinsku mehanizaciju, vl. Mario Pregorec, Velika Gorica, Mala Kosnica 1 B
APH vl. JARDAS ZORAN KASTAV, BELIĆI 36
ARGOLA, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Đuro Handabaka, Mlini, Popolica 1
AS - HRŠAK KROV j.d.o.o.
AS GRAĐENJE, d.o.o.,
AS ŠUMAK - građevinska mehanizacije , iznajmljivanje vozila - Vl. Slavko ŠUMAK, Harina Zlaka 22. Zagorska Sela
ATELIER JAGODIĆ, obrt za proizvodnju i usluge, vl. Danka Šulhof-Jagodić, Donji Miholjac, Kolodvorska 21
ATILA građevinsko-uslužni obrt, vl. Atila Soka, Grabovac, Zagorska 95
ATLAS, uslužni obrt, vl. Ilija Korčanin, Koprivnica, Oružanska 14
ATZ ŠOPOT, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Saša Zrilić, Šopot, Šopot 133
AUDENTES, obrt za proizvodnju, trgovinu i usluge, vl. Vinko Majić,Zavojane,Zavojane 21 A
AURORA, obrt za usluge, vl. Igor Jagarinec, Slatina, M.P. Katančića 1
AUŠPERGER, obrt za završne građevinske radove, vl. Petar Aušperger, Virje, Kolodvorska 47
AUTOMEHANIČARSKI OBRT "AUTO MORAŠ" vl. ROKO CURAĆ, ŽRNOVO, ŽRNOVO 495
AUTOMEHANIKA "VULAMA", VL. IVAN VULAMA, GORNJA STUBICA, KARIVAROŠ 33
AUTOPRIJEVOZ - GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VLADO SEČEN, VELIKA GORICA, KURILOVEČKA 67.
AUTOPRIJEVOZ BRATELJ Obrt za prijevoz, usluge i trgovinu, vl. DAMIR BRATELJ, LUG SAMOBORSKI, LJUDEVITA POSAVSKOG 39
AUTOPRIJEVOZ ČAČIĆ d.o.o. u stečaju
AUTOPRIJEVOZ EDI, OBRT ZA CESTOVNI PRIJEVOZ ROBE, VL.EDI UDOVIČIĆ
AUTOPRIJEVOZ I GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VL.JADRANKO CEKOVIĆ, VELIKA GORICA, S. FABIJANČIĆA-JAPE 73a
AUTOPRIJEVOZ I PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU - vlasnik BRANKO DRAGIĆ, BOBOVICA, BOBOVICA 59
AUTOPRIJEVOZ I USLUGE "RIOS" VL. KRUNOSLAV SOKAČ, STUBIČKE TOPLICE, STRMEC STUBIČKI 233
AUTOPRIJEVOZ I USLUGE GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM vl.Ivica Žalac Strmac Pribićki 13 KRAŠIĆ
Autoprijevoz i zemljani radovi "DUBRAVA",vl.Natko Jović, Dragljane,Dragljane 2
AUTOPRIJEVOZ, ISKOPI "MAVRIĆ", SANJIN MAVRIĆ, GRIŽANE, MAVRIĆI 33
AUTOPRIJEVOZ, RADOVI ISKOPA GRAĐEVINSKIM STROJEM I TRGOVINA vl.Božo Krištić, D.Zdenčina, V.Nazora 15
AUTOPRIJEVOZ,GRAĐEVINSKI ISKOPI,Toni Mataija,Bribir,Štale 92
AUTOPRIJEVOZNIČKI OBRT ANĐELKO ŠPANIĆ, LJUBEŠĆICA, KALNIČKA 93/a
AUTOPRIJEVOZNIK ,DARIO JUGOVAC GROŽNJAN ,ŠTRCAJI
AUTOPRIJEVOZNIK I PRUŽANJE USLUGA U GRADITELJSTVU VL. PJER OSTOJIĆ, SOLIN, DON FRANE BULIĆA 148
AUTOPRIJEVOZNIK KVESIĆ MATE DUGO SELO, ZAGREBAČKA 46
AUTOPRIJEVOZNIK MARIJAN SRNČEVIĆ, KRAPJE 111
AUTOPRIJEVOZNIK, JOSIP ŠIPUŠIĆ, VELIKA GORICA, NIKOLE TESLE 82
AUTOPRIJEVOZNIK, VL. NENAD DEBELJAK, MARČANI 84
AUTOPRIJEVOZNIŠTVO I RADOVI GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM "DIEMMERRE EUROPA TRANSPORTI" VL. ROBERTO MAJER, BUZET, IVANA SANCINA 1
B. S. TEHNIKA d. o. o.
B.Z. TERMIT d.o.o.
BAČIĆ, pripremni radovi na gradilištu, vl. Danijel Bačić, Benkovac, Ante Starčevića 3.
BAGARMIRAČ j. d. o. o.
BAKIJA, obrt za pripremu gradilišta, vl. Šime Bakija, Pakoštane, Bana Josipa Jelačića 22
BAKŠA, OBRT ZA ZAVRŠNE GRAĐEVINSKE RADOVE, VL. IVAN BAKŠA, CEROVLJE, PODMEJA 41
BALIĆ, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Zuhdija Balić, Otočac, Prozor 28
BANDAR, obrt za slatkovodni ribolov vl. Antun Kovačević, Siče, Savska 29
BANKO, obrt za prijevoz tereta i građevinske mehanizacije, vl. Julijana Banko, Nova Vas, Kosinožići 28
BARIĆ, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Miroslav Barić, Poličnik, Ulica dr. Franje Tuđmana 98
BASA GRADNJA, obrt za građevinarstvo, vl. Mia Basa, Punat, Prgon 15
BAŠIĆ, OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO I IZNAJMLJIVANJE SPORTSKE OPREME, VL. SERĐO BAŠIĆ, BUZET, PERCI 14
BAZENI ŠUŠIĆ, obrt za trgovinu, gradnju i usluge, vl.Denis Šušić, Omiš, Vukovarska 86
BEPO , OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE vl. ZDRAVKO MATULIĆ , SUPETAR
BERAN, obrt za zemljane radove vl. Ivo Vukman, Seget Vranjica, Obala Mira Barešića 37
BERTETIĆ, obrt za iskope i ugostiteljstvo, vl. Dario Bertetić, Rovinjsko Selo, Rovinjska 2
BERTO, obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Marica Bertović, Kašina, Odvojak veliki brijeg 2
BETON KNAKER, obrt za usluge, vl. Krsto Jerković, Sućuraj, Put polja 7
BG-ISKOP, OBRT ZA USLUGE U GRAĐEVINARSTVU, VL. ROBERT BELANČIĆ I PEJO GALIĆ, DUGO SELO, KISELICA 11
BIBI, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Mateo Biloš, Nova Mokošica, Bartola Kašića 29
BIKIĆ, obrt za iskope i zemljane radove, vl. Nediljko Bikić, Prgomet, Put Bikića 4
BILAN GRADNJA, obrt za završne radove u graditeljstvu, vl. Filip Bilan, DICMO PRISOJE, Prisoje 73 A
BILE M & K, Obrt za prijevoz tereta i zemljani radovi, vl. Kristijan Bile Pula, Vodnjanska cesta 22
BIM CONSULT d. o. o.
BIOLIT d.o.o.
BISTRINA d.o.o.
BISTRO-PIZZERIA "ŽUPČICA"
BIT GRAĐENJE-OBRT ZA GRAĐENJE I OSTALE USLUŽNE DJELATNOSTI, Vl.Ivana Špišić Modrinjak, Dvoranci 38, Pisarovina
BN, obrt za graditeljstvo, vl. Niko Čović, Rovinj, Ante Starčevića 30
BOJANIĆ, obrt za građevinarstvo i usluge, vl. Mirko Bojanić, Vinišće, Put Kraji 10
BOLFI EXPRES, obrt za niskogradnju i usluge, vl. Željko Bolfek, Petrovsko, Gredenec 5
BOLID d.o.o.
BOLONIĆ, GRAĐEVINSKI RADOVI, ISKOPI, KOMUNALNI RADOVI, vl. Miljenko Bolonić, Vrbnik, Dr. Marijana Valkovića 10
BOMIO, obrt za završne radove u građevinarstvu, vl. Miljan Zečević, Vukovar, Radnička 11
BONETA, uslužni obrt vl. Ivo Arnerić, Dol
BORKA, obrt za zemljane radove, vl.Olivera Borina, Marčana, Loborika 79
BORKO ISKOPI, obrt za zemljane radove, vl. Dragan Borina, Loborika, Loborika 79
BOŠNJAK, OBRT ZA POMOĆNE RADOVE U GRAĐEVINI, VL. RENATO BOŠNJAK, DRAŠKOVIĆ, DRAŠKOVIĆ 126
BOŽE ISKOPI, obrt za građevinske iskope, vl. Boško Šipić, VEDRINE, Ulica Put Šipića 4
BOŽIĆ, obrt za usluge, vl. Božidar Balić, Svirče, Svirče 60
BOŽO GABRIĆ,obrt za građevinarstvo, vl.Božo Gabrić,Ružić,Gabrići 2
BRACO-KOP, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. ANTE BARIČEVIĆ, SLVINICA, SLIVNICA DONJA 105
BRAĆA BENETA, obrt za uslužne djelatnosti, vl. Bruno Beneta, Vaćani, Vaćani donji 47
BRAJO d.o.o.
BRA-MIL, OBRT ZA USLUGE, VL. ILIJA MILIČEVIĆ, VELIKA MLAKA, NIKOLE TESLE 34
BRANKO GRADNJA, građevinski obrt, vl. Branko Milošević, Šibenik, Put Jurasa I 41a
BRATULIĆ, Obrt za rad s građevinskom mehanizacijom, vl. Mirjan Bratulić, Tinjan, Kučići 108
BRKIĆ, obrt za usluge pripremnih radova na gradilištu, vl Šime Brkić, Škabrnja, Ulica 18. studenog 1991. 62
BRLIĆ KOCKAR, obrt za usluge, vl. Robert Brlić, Otočac, Poljički odvojak 9
BRNICA, uslužni obrt i prijevoz tereta, vl. Veljko Brnica, Koprivnica, Ljudevita Gaja 26
BRODAR SOLINE
BRUNO, obrt za prijevoz tereta i pripremne radove na gradilištu, vl. Hrvoje Škara, Zadar, Roberta Frangeša Mihanovića 53
BT-KOP obrt za zemljane radove i iskope, vl. Tomislav Bujas, Brodarica, Ražinska 34
BT-KOP obrt za zemljane radove i iskope, vl. Tomislav Bujas, Brodarica, Ražinska 34
BUBALO, OBRT ZA GRAĐEVINU I ŠUMARSTVO, vl. JOVICA BUBALO, NEBLJUSI, NEBLJUSI 76
BUBALO, OBRT ZA GRAĐEVINU I ŠUMARSTVO, vl. JOVICA BUBALO, NEBLJUSI, NEBLJUSI 76
BUDIMIR, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Marinko Budimir, Pula, Trg Stara tržnica 2
BULDOŽER, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Radica Pušić, Ljuta, Donja Ljuta 22
BULJUBAŠIĆ, obrt za građevinarstvo i prijevoz, vl. Dario Buljubašić, Split, Put Borika 10 A
BUOVAC, iskop zemlje, vl. Seka Buovac, Biograd na Moru, Ivana Gorana Kovačića 20
BUTIĆ, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. ANTE BUTIĆ, PRKOS, PRKOŠKIH DOMOLJUBA 4,
BUTQUE BE IN
BY DABO, obrt za završne radove, vl. Dalibor Pamić, Žminj, Pamići 25
C.B.K. GRADNJA j. d. o. o.
CAFFE BAR "LUČICA" Orebić
CAFFE BAR "MALVASIJA", DUBROVNIK, DROPČEVA 4
CAFFE BAR MB GROMAČA, izdvojeni pogon za ugostiteljstvo, Kornić, Placa 32
CALENDULA NOD, obrt za hortikulturu, vl. Neven Križanac, Žminj, Križanci 3
CAPTUM, obrt za zemljane radove i iznajmljivanje vl. Mateo Pavković, Seget Donji, Petra Krešimira IV 15
CE-GRA GRADITELJSTVO, AUTOPRIJEVOZ I GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VL. DARKO MUŽAR
CESAREC, obrt za niskogradnju, ugostiteljstvo, prijevoz i usluge, vl. Alojz Cesarec, Hum na Sutli, Lastine 8/1
CESAREC, obrt za niskogradnju, ugostiteljstvo, prijevoz i usluge, vl. Alojz Cesarec, Hum na Sutli, Lastine bb
CIGLAMONT, Obrt za radove na gradilištu i vodoinstater, vl. Matej Balaković, Retkovci, Hercegovačka ulica 8
CIGLAMONT, Obrt za radove na gradilištu i vodoinstater, vl. Matej Balaković, Retkovci, Hercegovačka ulica 8
COLLECTA USLUGE d.o.o.
CRNDIĆ GRADNJA GRAĐEVINSKI OBRT, vl. Ilija Crndić, Velika Kopanica, Beravci 119
CRVENO 51 j.d.o.o.
Cubus projekt, obrt za usluge, vl. Vaso Mandić, Popovača, Mučnjakova 3
CVETNIĆ, obrt za radove u niskogradnji, vl. Josip Cvetnić, Mraclin, Braće Radića 94
ČALETA I SINOVI j.d.o.o.
ČAMPLIN, obrt za graditeljske usluge, vl. Jure Petešić, Sali, Sali I 8
ČEČURA STOČIN, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Niko Čečura, Đakovo, Biskupa Antuna Mandića 60
ČERINKA 1, građevinski obrt, vl. Petar Čerina, Benkovac, Podgrađe
ČIĆI OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE VL. ŽELJKO BARIČIĆ, SVETI FILIP I JAKOV, ROGOVSKE OPATIJE 98
ČOLINA, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. RADOSLAV ČOLINA, ZADAR, MILUTINA CIHLARA NEHAJA 26 22
ČOVIĆ GRADNJA, obrt za završne građevinske radove, vl. Marko Čović, ČAPORICE, Čaporice 87
ČOVO-MALI KOP, obrt za građenje i trgovinu, HRVACE, HRVACE 14
ČRNI, obrt za usluge građevinske mehanizacije, vl. Danijel Krizmanić, Kaštelir, Brnobići 85
ČULJAK GRADNJA, obrt za građevinske radove, vl. Jelena Čuljak, Čepin, Vratnička 15
ČUMETA , građevinski obrt vl. STIPE JAKŠIĆ , Supetar
ČUMETA , građevinski obrt vl. STIPE JAKŠIĆ , Supetar
ČUPAVI d.o.o.
ĆIRIĆ, obrt za građevinarstvo, vl. Ante Šuto, Zmijavci, Hrvatske bratske zajednice 62
ĆOSA, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Damir Ćosić, Omišalj, Brgučena 14
ĆURAK, obrt za iskope i prijevoz, vl. Ivica Ćurak, Kaštel Kambelovac, Karlovo 2b
ĆURIĆ d.o.o.
D N D - Obrt za iskope, Svetvinčenat, Svetvinčenat 22, vl. Diego Doblanović
D&D LOG, zajednički obrt za usluge, vl. Damira Tarandek i Dalibor Tarandek, Zasadbreg 259/A
D.E.H.A. d.o.o.
DADO, Obrt za usluge, vl. Davor Šturbek, Dubrava, Ulica Kralja Tomislava 24
DAKI, obrt za zemljane radove, vl. Davor Vrbos, Buje, Kaštel, Gadari 102
DAMIR KOP, obrt za zemljane radove, vl. Damir Radaković, Pula, Riva 4
DAMMAFI, TRGOVAČKI I USLUŽNI OBRT, VL. DRAŽENKA KRAMAR, GRAČAC, HRVATSKE BRATSKE ZAJEDNICE 6
DANGUBIĆ d. o. o.
DANIJEL & CO, obrt za prijevoz tereta i zemljane radove, vl. Danijel Peteh, Pula, Medulinska cesta 67
DAVID KOP, Obrt za zemljane radove, vl. David Počeko, Pula, Sv. Kancijana 3
DB INTERIJERI, obrt za građevinarstvo, vl. Dejan Blagojević, Kutina, Ulica Antuna Gustava Matoša 20
DEA, obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Stjepan Dumešić, Tomašnica, Tomašnica 19
DELUKA - OBRT ZA ISKOPE I PRIJEVOZ, VL. DEAN RAKIĆ, PULA, VALDEBEČKI PUT 7
DEMOKOP, obrt za zemljane radove, vl. Ivica Roce, Žminj, Balići 6
DENO ISKOPI, OBRT ZA USLUGE ISKOPA VL. DENIS RAŠTEGORAC, PUSKA 155B
DENY obrt za završne radove u građevinarstvu, vl. Denis Ivančić, Mračin 107
DEPON, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Andrija Jelačić, Gradac, Jadranska 27
DEPON, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Andrija Jelačić, Gradac, Jadranska 27
DIIM, obrt za zemljane radove, vl. Ivan Ćoko, Slime, Slime 20
DIJANA, obrt za iznajmljivanje konja i turizam, vl. Dijana Jenjić, 21230 GLAVICE, Glavice 199A
DINO, obrt za prijevoz i zemljane radove vl. Nikica Kustura, Drvenik Mali, Matušin bok 4
DINO, obrt za prijevoz i zemljane radove vl. Nikica Kustura, Seget Donji, Kneza Domagoja 71
DINO-BAU, obrt za graditeljstvo, vl. Samir Čaušević, Popovača, Ulica Čupora Moslavačkih 31
DINO-GRADNJA, obrt za usluge u građevinarstvu, vl. Mersiha Karić, Polje, Donje Selo 22
DIT-GERAS d.o.o.
DM GRADNJA, OBRT ZA GRADNJU ZGRADA, VL. KADIJA REKIĆ, LIČKI OSIK, P. FRANA BINIČKOG 14
DMS, OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE, VL. DENIS SILAJDŽIĆ, BRIBIR, DRAGALJIN 31B
DODO, obrt za zemljane radove i prijevoz vl. Domagoj Marinković, Bol, Uz poljanu 2
DOKANJ-PROMET d.o.o.
DOMIX,obrt za usluge u građevinarstvu,vl. Leo Mihaljević, Sućuraj, Donja banda 12
DoubleD 1987 j.d.o.o.
DRAKI KOP, obrt za iskope i zemljane radove, vl. Dražen Ušić, Muntić, Muntić 43 A
DRAŽIĆ, obrt za građevinske radove, vl. Ivan Dražić, Sitno, Prgomet, Dražići 26
DRDALIĆ, obrt za prijevoz i građevinarstvo, vl. Ante Cvitanović, Postranje, Postranjska ulica 30
DRITUN obrt za građevinske iskope, vl. Jakov Troskot, Pirovac, Kašić 69
DUBAŠNICA-COP, obrt za usluge, vl. Mateo Ivošević, Malinska, Braće Turčić 25
DUGI, obrt za građevinske radove, vl. Dalibor Škribanek, Koprivnica, Starogradska 150
DUJE-COOP, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. LUKA KALMETA, ZADAR, J. K. SKENDERBEGA 59
ĐOLE KOP, obrt za zemljane radove, vl. Ivan Filipović, Ramljane, Filipovići 8
E. GRADNJA, obrt za završne građevinske radove, vl. Marko Čutura, Kaštelir, Labinci 109
E. N. E. L. E. M. d. o. o.
EDISON, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Edison Čule, Dugopolje, Don Joze Čulina 15
EGEO d.o.o.
EKI, PRIPREMNI RADOVI NA GRADILIŠTU, VL. ENERKO IVKOVIĆ, PRKOS 12,
EKIPA, obrt za suhu gradnju, vl. Josip Kipa, Mače, Mače 131 E
EKO IMOTSKI, obrt za reciklažu i trgovinu, vl. Nenad Pujić, Glavina Donja, Glavina Donja 342
EKO-KOP j.d.o.o.
E-KOP, obrt za pripremne radove na gradilištu, vl. Damir Ečimović, Brodski Drenovac, Brodski Drenovac 31 E
EL CROLE, GRAĐEVINSKI OBRT, VL. ERIDEN LIVIĆ, VRGADA, VRGADA 36
ELEKTRO-RADIONICA, ZVONKO MOLNAR, NEDELIŠĆE, MARŠALA TITA 38
Elizabeta Štefanac j.d.o.o.
ELLA - GALIĆ d.o.o.
ELVIS, obrt za građevinsku djelatnost, vl. Elvis Terlević, Sv. Lovreč, Selina 67
ELVISKOP, obrt za građevinske djelatnosti, vl. Elvis Radanović, Poreč, Mušalež 76
EM, obrt za građevinarstvo, vl. Ervin Mujkić, Okrug Gornji, Pivetova glavica 5
EMA NINA ,građevinski obrt vl. SINIŠA ŠESNIĆ ,Gornji Humac
Energetika Josipović j.d.o.o.
EQUINOX TRANSFERS, obrt za prijevoz putnika, vl. Dino Alajbeg, Kaštel Štafilić, Put poljoprivrednika 19 A
EREIZ TEAM, obrt za zemljane radove, vl. Mato Ereiz, Poreč, Žbandaj 44 B
ERIK ISKOPI, OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE, vl. ERIK ŠTEFAN, RIJEKA, TENČIĆEVO 12
ERIK ISKOPI, OBRT ZA GRAĐEVINSKE ISKOPE, vl. ERIK ŠTEFAN, RIJEKA, TENČIĆEVO 12
ERIS, OBRT ZA GRAĐEVINSKE RADOVE, VL. BAJRAM GASHI, LOVRAN, STARI GRAD 10
ERO-ISKOPI
ES GRADNJA, obrt za usluge, vl. Emil Softić, Krk, Ivana Gorana Kovačića 13
ESAD I DR. j. t. d.
ESSO-GRADNJA - OBRT vl. KRISTIJANA NOKAJ, VRANOV DOL 8G
ESSO-GRADNJA-OBRT, vl. Kristijana Nokaj, Vranov Dol 8G, Vranov Dol
EUROCOP, obrt za usluge u građevini vl. Danko Zečković, Staro Petrovo Selo, Braće Radića 161
EUROGRADNJA, obrt za graditeljstvo, vl. Marija Šarčević, Knin, Kneza Trpimira 36
EUROMONT, OBRT ZA USLUGE U GRAĐEVINARSTVU, VL. BORIS PANDŽIĆ, DUGO SELO, BRAĆE RADIĆA 6 A
EURORAD-LOVREĆ, obrt za građevinarstvo, prijevoz i usluge, vl. Ante Katić
EURORAD-LOVREĆ, obrt za građevinarstvo, prijevoz i usluge, vl. Ante Katić, Lovreć, Katići 12
EVA-GRADNJA, OBRT ZA USLUGE VL. ELVIR MUJKANOVIĆ, SVIBJE, NOVO SVIBJE 30
EXPERT-ING obrt za vještačenje, procjene i graditeljstvo, vl. Siniša Novković, Slatina, Mlinska 39
Fagram gradnja j.d.o.o.
FASADA d.o.o. u stečaju
FASADNO-ŠTUKATURSKI RADOVI "FASADERKO", GORAN JOSIPOVIĆ, SISAK, RADE KONČARA 7
FESTA, OBRT ZA ISKOPE I ZEMLJANE RADOVE, VL. ANTE GORETA, ČAVOGLAVE, GORETE-DRAČEVICA 6
FIDOM, obrt za pripremne radove na gradilištu, prijevoz i iskope, vl. Filip Domnjak, Đuđrenovac, Vladimira Nazora 34
FILA, OBRT ZA USLUGE, VL. SANDRO POŠĆIĆ, RUKAVAC, RUKAVAC 171
FINEST, obrt za građevinske radove, vl. Stipo Filipović, Rovinj, Ulica Fra Pavla Pellizzera 20
FLEGO, OBRT ZA PRIJEVOZ I ZEMLJANE RADOVE, VL. SENAD FLEGO, BUZET, ŠKULJARI BR.12
FLEGO, OBRT ZA PRIJEVOZ I ZEMLJANE RADOVE, VL. SENAD FLEGO, BUZET, ŠKULJARI BR.12
FLORING-D d.o.o.
FOSSA, obrt za iskop i zemljane radove, vl. Vinko Pedisić, Turanj, Pedisićeva ulica 9
FRANCETIĆ, obrt za građevinske i instalacijske radove, vlasnik: Hrvoje Francetić, Gerovo, Eugena Kvaternika 15
FRANK, obrt građevinske mehanizacije, vl. Dejvid Frank, Umag, 6. svibnja 15
FRANKIĆ M. obrt za građevinarstvo, vl. Mirjana Frankić
FRANKIĆ M. obrt za građevinarstvo, vl. Mirjana Frankić, Lovreć, Mrnjavci 58
FRANO KOP 1, obrt za graditeljstvo. vl. Frano Romac, GLAVICE, Glavice 111
Frizerski salon "VILMA", vl. Vilma Martinović, Split, Mosećka ulica 70
G 2 - DVA GRADITELJA, GRAĐEVINSKO TRGOVAČKI OBRT, VL. ANDRIJA ĆURKOVIĆ I JOSIP PEZO, ZAGREB, GAJŠČAK 37
G.M.T. MARIO, Mario Žeger
G.P. PUKIN d.o.o.
GAGIN, Obrt za građevinarstvo, vl. Vice Buljević, Celestina Medovića 12, Kamen
GAJ NISKOGRADNJA, OBRT ZA GRAĐEVINARSTVO, vl. ZORAN VEŠLIGAJ, ZAGREB, OREŠJE 40
GALDI, OBRT ZA PROIZVODNJU I USLUGE, vl. KARLO DIJANUŠ, ČURILOVEC 10A
GEMI, OBRT ZA PRIPREMNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU, VL. JASMIN MIKOLJ, BUZET, ČRNICA 18
GEMI, OBRT ZA PRIPREMNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU, VL. JASMIN MIKOLJ, BUZET, ČRNICA 18
GENTILITAS d.o.o.
GEO DRIL d.o.o.
GEO MUCKO, obrt za usluge bušenja, vl. Darko Mucko, Varaždin, Tina Ujevića 1
GEOAPIS GRAĐEVINARSTVO I USLUGE vl. TOMISLAV CIBAN JASTREBARSKO ANTE KOVAČIĆA 3
GEOISKOP j.d.o.o.
GEOKOD-AQUA d.o.o.
GEOKOP, OBRT ZA USLUGE GRAĐEVINSKE MEHANIZACIJE, VL. RAJKA FUĆAK BOGDAN, PODČUDNIĆ, KRENOVAC 10
GEO-MARIĆ-Mostar, d.o.o. Glavna podružnica za građenje - Cista Provo
GEOMEHANIKA "S T", VL. STEVAN SIMIĆ, VELIKA GORICA, D. DOMJANIĆA 5
GEOMEHANIKA d.o.o.
GEOSTART, obrt za usluge, vl. Emanuel Andreas Čović, Makarska, Kačićev trg 1
GEOTERMIKA j.d.o.o.
GIOVANNI obrt za pripremne radove na gradilištu vl. Ivan Škrokov, Neviđane, Neviđane 15 B
GIOVANNI obrt za pripremne radove na gradilištu vl. Ivan Škrokov, Neviđane, Neviđane 15 B
Gips Art Rijeka, Obrt za uređenje interijera, vl. Antonio Pilipović, Rijeka, Kapitanovo 21
GLAVINOVIĆ GRADNJA, građevinski obrt, vl. Boris Glavinović, SINJ, Ulica serdara Tomaševića 52
GMIZAVAC, obrt za graditeljstvo, vl. Marko Ora, Slime, Orlovac 6
GMP TOMIŠIĆ, obrt za iskope, vl. Andi Tomišić
GO VEŠTARIJA obrt za zemljane radove i iskope, vl. Ante Marasović, Rupe 103, Rupe
GO, obrt za postavljanje podnih i zidnih obloga, vl. Goran Čolić, Rupe, Skradin, Dujići 58
GOLEMI, vl. Vinko Golem, Vrana, Pećina 61
GOLEŠ, obrt za građevinske radove, vl. Drago Goleš, Rogoznica, Miline 48
GORDAN, obrt za usluge, vl. Gordan Paulin, Gerovo, Snježnička 58
GORUPEC, OBRT ZA GRAĐEVINSKU MEHANIZACIJU, POLJOPRIVREDU I ŠUMARSTVO, VL. IVICA GORUPEC, DONJA STUBICA, HRUŠEVEC 104
GORUPIĆ, obrt za usluge građevinskom mehanizacijom, vl. Denis Gorupić, Otok 34
GP-GRADNJA d. o. o.
GR MALNAR, obrt za graditeljstvo, Tršće, Ulica Drašce 6, vlasnik: Gojko Malnar
GRABIKOP, obrt za zemljane radove, vl. Andrea Grabunđa, Šišan, G. Tromba 1
GRABROVAC, OBRT ZA USLUGE U GRAĐEVINARSTVU, vl. NELA GRABROVAC, MOŠĆENIČKA DRAGA, SVETI PETAR 19 D
GRADIOR d.o.o. u stečaju
GRADIS, obrt za graditeljstvo, vl. Stanko Bikić, KARAKAŠICA
GRADITELJSTVO BERKOVIĆ, obrt za graditeljstvo, vl. Stjepan Berković, Kobilić, Kobilić 86
GRADITELJSTVO ĐUKA, obrt za usluge, vl. Đurica Uljatovski, Ruševo 138
GRADITELJSTVO I TRGOVINA "SVIBEN", Stjepan Sviben, Bedekovčina, Orehovička cesta 14
Gradjevinski obrtnik-pružanje usluga gradjevinskim strojem i prijevoz,vl. Nikola Buljević. Gradac,Put kroz Gradac 17
GRADNJA DUROLIT, obrt za prijevoz i usluge, VL. DANIEL GRUBAČ, ZAGREB, CRNOJEZERSKA 8 C
GRADNJA LUKETIĆ uslužni obrt, Marijan Luketić, Duga Resa, Trg hrvatskih mučenika 19.
GRAĐEVINARSTVO "J&J", Josip Matkun, Pavlovec Zabočki 34, Zabok
GRAĐEVINARSTVO "J&J", Josip Matkun, Pavlovec Zabočki 34, Zabok
GRAĐEVINARSTVO "JANEŠ" VLASNIK: DARKO JANEŠ, PLEŠCE, PODSTENE 4
GRAĐEVINARSTVO, HIDROGRADNJA I RONILAČKE USLUGE, VILI CURAVIĆ, POREČ, PAŠKA 7
GRAĐEVINARSTVO, vl. Darko Antolković, Sv. Ivan Zelina, Kalinje 2/e
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA - ČEDO BLAŠKOVIĆ
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA - PRIJEVOZ - Vl. Antonio BLAŽIČKO, Ravno Brezje 94 KUMROVEC
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "BOŽO" VL. BOŽIDAR CIBOCI, ZAGREB, BANSKI VINOGRADI 42
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "CITKOVIĆ", ZORAN CITKOVIĆ, GRIŽANE, BLAŠKOVIĆI 30A
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "MAXTEH"
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "MEKIŠ", vl. DENIS MEKIŠ, VIŽINADA, MEKIŠI 7
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "MOMIĆ", vl. ADRIJANO MOMIĆ, NOVA VAS, STRANIĆI 4
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA "TIN" VL. ROBERT KRMPOTIĆ, VELIKA GORICA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 113
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I AUTOPRIJEVOZ, TVRTKO RADOVANOVIĆ, VELIKA GORICA, DR. ANDRIJE ŠTAMPARA 37
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I TRANSPORT " ŠĆAPEC ", DRAGO ŠĆAPEC, MAČE, DELKOVEC 16
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA I TRANSPORT " ŠĆAPEC ", DRAGO ŠĆAPEC, MAČE, DELKOVEC 16
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA MATIĆ, vl. DARIO MATIĆ, VIŠNJAN, BAŠKOTI 7
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA PALADIN DAVOR, VL. PALADIN DAVOR, ŠĆULCI 19, BUZET
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA vl. Vladimir Wolf, ZAGREB, VIJENAC 8
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, OBRT ZA ZEMLJANE RADOVE I RUŠENJE, vl. ŠTEFANIJA ČEHKO, GORNJA STUBICA, HUM STUBIČKI 140 B
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VL. ELVIS MEDICA, BUZET, II. ISTARSKE BRIGADE 5/3
GRAĐEVINSKA MEHANIZACIJA, VL. ELVIS MEDICA, BUZET, II. ISTARSKE BRIGADE 5/3
GRAĐEVINSKI ISKOPI "MARKO", VL.MARKO BROZOVIĆ, BRIBIR, PODGORI 58
GRAĐEVINSKI ISKOPI "NENO", NENAD BARETIĆ,GRIŽANE, BARETIĆI 13
GRAĐEVINSKI ISKOPI CRNIĆ, VL. MARKO CRNIĆ, CRIKVENICA, PODŠUPERA 34A
GRAĐEVINSKI ISKOPI CRNIĆ, VL. MARKO CRNIĆ, GRIŽANE, KOSTELJ 10
GRAĐEVINSKI ISKOPI FRAJTER, obrt za zemljane radove i iskope, vl. Joso Širinić, Rupe, Laškovica
GRAĐEVINSKI ISKOPI MARIJO, VL. MARIJO SAMARDŽIĆ, CRIKVENICA, BENIĆI 6
GRAĐEVINSKI ISKOPI, RAIF HABIBOVIĆ, GRIŽANE, MAVRIĆI 9A
GRAĐEVINSKI OBRT - "BOSSTAN", VL. BORISLAVA MARJANOVIĆ, RIJEKA, DRAGE GERVAISA 36
GRAĐEVINSKI OBRT " BARUN ", VL. MATO BARUN, DUGO SELO, ŠKOLSKA ULICA 9.
GRAĐEVINSKI OBRT " D O M - P O N J A V I Ć ", JOZO PONJAVIĆ, GLINA, MAJA 47
GRAĐEVINSKI OBRT " PILJO " KORNIĆ, VL. MIHAJLO BOROJEVIĆ, LEDINE 50
GRAĐEVINSKI OBRT " R O K O ", Staševica, vl. Zoran Dropulić
GRAĐEVINSKI OBRT "A.B.E. GRADNJA", VL. ILMI KRASNIQI, RIJEKA, TUHOBIĆKI USPON 10
GRAĐEVINSKI OBRT "ARĐENT", vl. XHEVDET SOKOLI, DRAŽICE, PULIPOJE 18 A
GRAĐEVINSKI OBRT "AS-građenje" GOSPIĆ, EUGENA KUMIČIĆA 1
GRAĐEVINSKI OBRT "B.M.R.", vl. NEDJELJKA MAJER, VIŠKOVO, MLADENIĆI 56A
GRAĐEVINSKI OBRT "BEGIĆ-GRADNJA" KRK, VL. SLAVEN BEGIĆ, IVANA MEŠTROVIĆA 1 A
GRAĐEVINSKI OBRT "BENO" GOSPIĆ, KANIŠKA 50
Građevinski obrt "BENO", vl. Bernard Vidaković, Knin, Ujevićeva 15
Građevinski obrt "BENO", vl. Bernard Vidaković, Knin, Ujevićeva 15
GRAĐEVINSKI OBRT "BRKA", VL. DAMIR KOVAČIĆ, DRAŽICE, JELENJE 2
GRAĐEVINSKI OBRT "DIV", vl. SRETO GLIGOREVIĆ, KASTAV, JARDASI 23
GRAĐEVINSKI OBRT "DOM - KOP", vl. DOMAGOJ VUKUŠIĆ, VIŠKOVO, VRTAČE 17
GRAĐEVINSKI OBRT "DOM GRADNJA" VL. JOSIP KNEŽEVIĆ, RIJEKA, ZAMETSKOG KORENA 14 B
GRAĐEVINSKI OBRT "DRAGA", VL.MIJAT JELAVIĆ, DRAGA BAŠĆANSKA, D.BAŠĆANSKA 401
GRAĐEVINSKI OBRT "DUGA" VL. REFIK MUJEVIĆ RIJEKA, SLAVIŠE VAJNERA ČIČE 1
GRAĐEVINSKI OBRT "DUJO", vl. ANTO DUJIĆ, VIŠKOVO, FURIĆEVO 13
GRAĐEVINSKI OBRT "EDI-TINI" vl. MIFTAR GOLLOPENI, RIJEKA, PRVOG MAJA 34
GRAĐEVINSKI OBRT "GELO", ZVONKO GELO, REPUŠNICA, VINOGRADSKA 21 B
GRAĐEVINSKI OBRT "GETA", VL. ARBEN BUZHALA, RIJEKA, BAKARSKA 5
GRAĐEVINSKI OBRT "GOMILICE", vl. Ivica Pirović, Turanj, Turanj 195
GRAĐEVINSKI OBRT "GRADITELJ", VL.SRĐAN ILIĆ, RASOPASNO, RASOPASNO 40
GRAĐEVINSKI OBRT "GRADNJA ŠEGON",Motovun,Bertoši 41,Franko Šegon
GRAĐEVINSKI OBRT "GRAĐEVINAR", FUAD ALAGIĆ, G. VAGANAC, G. VAGANAC 16
GRAĐEVINSKI OBRT "GRAĐEVINAR", FUAD ALAGIĆ, G. VAGANAC, G. VAGANAC 16
GRAĐEVINSKI OBRT "GRIZZLY" VLASNIK: DAJČIĆ DAVOR, PREZID, PARTIZANSKI PUT 19
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOP" MAJDA URANIĆ, KLENOVNIK 24
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOPI MILARDOVIĆ", VL. IVAN MILARDOVIĆ, CERNIK, CERNIK 43
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOPI VUKSAN" , VL. DEJAN VUKSAN, ČAVLE, ČAVLE 87/2
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOPI", VL. NEDILJKO MILARDOVIĆ, ČAVLE,MAVRINCI,BAJTA 9
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOPI", VL. NEDILJKO MILARDOVIĆ, ČAVLE,MAVRINCI,BAJTA 9
GRAĐEVINSKI OBRT "IVANA", vl. MIROSLAV ĐEKIĆ, RIJEKA, ŠETALIŠTE XIII DIVIZIJE 6
GRAĐEVINSKI OBRT "KAMENAR MALINSKA", VL. DRAGAN ŠIMIĆ, SABLJIĆI, SABLJIĆI 6
GRAĐEVINSKI OBRT "KOCH", VL. MATO STARČEVIĆ, VIŠKOVO, VIŠKOVO 40/2
Građevinski obrt "KOP-TODORIĆ", vl. Slavko Todorić, Podorljak, Podorljak 130
GRAĐEVINSKI OBRT "KORAB" GOSPIĆ, KANIŠKA 52
GRAĐEVINSKI OBRT "KORAB" GOSPIĆ, KANIŠKA 52
GRAĐEVINSKI OBRT "KOVAČ", GEORGIJE DELIĆ, GORNJI BABIN POTOK, GORNJI BABIN POTOK 39
GRAĐEVINSKI OBRT "MAJA", vl. STJEPAN KEROŠEVIĆ, RIJEKA, RASTOČINE 6
GRAĐEVINSKI OBRT "MARIĆ GRADNJA" VL. MARKO MARIĆ GUNJA, B.J.JELAČIĆA 16
GRAĐEVINSKI OBRT "MARKAN" PUNAT, VL. MARKO TADIJIĆ, AUGUSTA CESARCA 11 A
GRAĐEVINSKI OBRT "MATIĆ" ŽUPANJA MATO MATIĆ
GRAĐEVINSKI OBRT "MEDA" GOSPIĆ, KANIŠKA 29
GRAĐEVINSKI OBRT "MELI" MALINSKA, VL.BRAHIM BEGAJ, NOVO NASELJE 67
GRAĐEVINSKI OBRT "MIKO", vl. DIMITRIJE RAHELIĆ, RIJEKA, SVETA ANA 12
GRAĐEVINSKI OBRT "NeM", VL. NEVEN MAJCAN, MARČENEGLA 17, BUZET
GRAĐEVINSKI OBRT "NOBEL", vl. MLADEN JUKICA MARČELJI, GARIĆI 28
GRAĐEVINSKI OBRT "NUR" GOSPIĆ, KANIŠKA 50
GRAĐEVINSKI OBRT "ORLIĆ " KRK, VL. DOMAGOJ ORLIĆ, KRK, IVANA MEŠTROVIĆA 31
GRAĐEVINSKI OBRT "ORLIĆ " KRK, VL. DOMAGOJ ORLIĆ, VRH, SALATIĆ 54
GRAĐEVINSKI OBRT "PARTNER", RIFET OMEROVIĆ,NOVI VINODOLSKI, POD SV.MIKULJ 60A
GRAĐEVINSKI OBRT "PARTNER", RIFET OMEROVIĆ,NOVI VINODOLSKI, POD SV.MIKULJ 60A
GRAĐEVINSKI OBRT "PICKO" PERUŠIĆ, HRVATSKE MLADEŽI 3
GRAĐEVINSKI OBRT "PICKO" PERUŠIĆ, HRVATSKE MLADEŽI 3
GRAĐEVINSKI OBRT "PIRAMIDA", vl. ĐURO MUSULIN SARŠONI, MARIĆEVA DRAGA 17
Građevinski obrt "RAKO KOP " vl. Dijana Rako, Novigradska 36, Split
GRAĐEVINSKI OBRT "RAPOGRADNJA", ZORAN RAPO, KORENICA, ZAGREBAČKA 39
GRAĐEVINSKI OBRT "RI BAUEN", VL. SAFET BAŠTRAKAJ, RIJEKA, RAVAN 2
GRAĐEVINSKI OBRT "RIVIS", vl. ALEN LINARDIĆ, ČAVLE, BUZDOHANJ, JAKLA 14
GRAĐEVINSKI OBRT "STANIŠĆE" NJIVICE, VL. IVAN RENČIĆ, JAPLENIČKI PUT 3
GRAĐEVINSKI OBRT "SUNI", VL. NIKOLA SUŠANJ, VIŠKOVO, MUČIĆI 45