Srednja škola - Hrvatska

Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca
EKONOMSKA I TURISTIČKA ŠKOLA DARUVAR
EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA OSIJEK
EKONOMSKA ŠKOLA
EKONOMSKA ŠKOLA BRAĆA RADIĆ
EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA
EKONOMSKA ŠKOLA SISAK
Ekonomska škola Velika Gorica
Ekonomska škola Vukovar
Ekonomska škola, Požega
EKONOMSKA, UPRAVNO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA
EKONOMSKO - TURISTIČKA ŠKOLA
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA
Elektrostrojarska obrtnička škola
Elektrostrojarska škola
Elektrotehnička i Ekonomska škola
Elektrotehnička i prometna škola Osijek
Elektrotehnička škola
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA - SPLIT
GAUDEAMUS, prva privatna srednja škola u Osijeku, s pravom javnosti
Gimnazija
GIMNAZIJA - FRAN GALOVIĆ KOPRIVNICA
GIMNAZIJA A.G.MATOŠA
GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA
GIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA
GIMNAZIJA ANTUNA VRANČIĆA
GIMNAZIJA BELI MANASTIR
GIMNAZIJA BERNARDINA FRANKOPANA
GIMNAZIJA BJELOVAR
GIMNAZIJA DARUVAR
GIMNAZIJA DUBROVNIK
Gimnazija Eugena Kumičića Opatija
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR
GIMNAZIJA GOSPIĆ
Gimnazija i ekonomska škola Benedikta Kotruljevića, s pravom javnosti
GIMNAZIJA JURJA BARAKOVIĆA
GIMNAZIJA KARLOVAC
Gimnazija Lucijana Vranjanina
Gimnazija Matija Mesić
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića
Gimnazija METKOVIĆ
GIMNAZIJA NOVA GRADIŠKA
GIMNAZIJA PETRA PRERADOVIĆA
Gimnazija Pula
GIMNAZIJA SESVETE
GIMNAZIJA SISAK
Gimnazija Tituša Brezovačkog
GIMNAZIJA V. GIMNAZIJA
GIMNAZIJA VELIKA GORICA
GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA
GIMNAZIJA VUKOVAR
Gimnazija Županja
GIMNAZIJSKI KOLEGIJ KRALJICA JELENA s pravom javnosti
Glazbena škola Blagoje Bersa Zadar
Glazbena škola Bonar
GLAZBENA ŠKOLA DEŠPALJ u likvidaciji
Glazbena škola Ferdo Livadić
GLAZBENA ŠKOLA FRAN LHOTKA
GLAZBENA ŠKOLA FRANJE KUHAČA Osijek
GLAZBENA ŠKOLA IVANA LUKAČIĆA
GLAZBENA ŠKOLA JASTREBARSKO
GLAZBENA ŠKOLA JOSIPA HATZEA
Glazbena škola Josipa Runjanina
Glazbena škola Požega
Glazbena škola Slavonski Brod
Glazbena škola TARLA
Glazbena škola u Novskoj
Glazbena škola u Varaždinu
GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG
Glazbena škola Zlatka Balokovića
GORNJOGRADSKA GIMNAZIJA
Gospodarska škola Varaždin
GRADITELJSKA ŠKOLA ČAKOVEC
Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola
GRADITELJSKO - GEODETSKA ŠKOLA OSIJEK
GRADITELJSTVO ANTOLIĆ d. o. o.
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola
I Gimnazija
I. GIMNAZIJA
II. GIMNAZIJA
II. GIMNAZIJA
INDUSTRIJSKA STROJARSKA ŠKOLA
INDUSTRIJSKA ŠKOLA
Industrijsko - obrtnička škola Slatina
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA VIROVITICA
Islamska gimnazija
ISUSOVAČKA KLASIČNA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI U OSIJEKU
IV. Gimnazija
IX. GIMNAZIJA
Katolička gimnazija s pravom javnosti
KLESARSKA ŠKOLA PUČIŠĆA
KOMERCIJALNA I TRGOVAČKA ŠKOLA BJELOVAR
KOMERCIJALNO-TRGOVAČKA ŠKOLA SPLIT
KRALJICA JELENA, GIMNAZIJSKI KOLEGIJ
MATIŠA centar za poduku matematike
MEDICINSKA
MEDICINSKA ŠKOLA
MEDICINSKA ŠKOLA
MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA-ZADAR
MEDICINSKA ŠKOLA BJELOVAR
MEDICINSKA ŠKOLA DUBROVNIK
Medicinska škola Osijek
Medicinska škola Pula
MEDICINSKA ŠKOLA U RIJECI
Medicinska škola Varaždin
MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO - OBRTNIČKA ŠKOLA
NADBISKUPSKA KLASIČNA GIMNAZIJA s pravom javnosti
NADBISKUPSKA KLASIČNA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI
NARODNO UČILIŠTE-USTANOVA ZA OBRAZOVANJE I KULTURU
NAUTIČKI CENTAR d.o.o.
OBRTNA TEHNIČKA ŠKOLA
OBRTNIČKA I INDUSTRIJSKA GRADITELJSKA ŠKOLA
Obrtnička i tehnička škola
OBRTNIČKA I TEHNIČKA ŠKOLA OGULIN
OBRTNIČKA ŠKOLA
Obrtnička škola
OBRTNIČKA ŠKOLA
OBRTNIČKA ŠKOLA GOJKA MATULINE ZADAR
Obrtnička škola Osijek
OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA, Županja
OGŠ Metković
OPĆA PRIVATNA GIMNAZIJA
OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA BRUNE BJELINSKOG
Osnovna glazbena škola Ive Tijardovića Delnice
OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA JAKOVA GOTOVCA
Osnovna glazbena škola KRSTO ODAK
Osnovna glazbena škola Pakrac
OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA PREGRADA
OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA SLATINA
PAZINSKI KOLEGIJ PAZIN
Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek
POLJOPRIVREDNA ŠKOLA
POLJOPRIVREDNO ŠUMARSKA ŠKOLA VINKOVCI
POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA ŠKOLA
POMORSKA ŠKOLA
POMORSKA ŠKOLA
POMORSKA ŠKOLA ZADAR
POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK
Poštanska i telekomunikacijska škola
PREHRAMBENO-TEHNOLOŠKA
PRIRODOSLOVNA I GRAFIČKA ŠKOLA RIJEKA
PRIRODOSLOVNA ŠKOLA KARLOVAC
Privatna ekonomska škola INOVA u likvidaciji
PRIVATNA EKONOMSKA-POSLOVNA ŠKOLA
Privatna gimnazija
Privatna gimnazija i strukovna škola Svijet s pravom javnosti
PRIVATNA OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA BORIS PAPANDOPULO
Privatna srednja ekonomska škola VERTE NOVA
Privatna srednja škola Marko Antun de Dominis
PRIVATNA SREDNJA ŠKOLA VARAŽDIN S PRAVOM JAVNOSTI
Privatna umjetnička gimnazija, s pravom javnosti
PRIVATNA VARAŽDINSKA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI
PROMETNA ŠKOLA
PROSVJETNO-KULTURNI CENTAR MAĐARA U RH
PRVA EKONOMSKA ŠKOLA
PRVA PRIVATNA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI
PRVA PRIVATNA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI VARAŽDIN
PRVA PRIVATNA GIMNAZIJA ZA ŠPORTAŠE, s pravom javnosti
PRVA PRIVATNA TURISTIČKA-UGOSTITELJSKA
PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA
PRVA SREDNJA ŠKOLA BELI MANASTIR
PRVA SUŠAČKA HRVATSKA GIMNAZIJA U RIJECI
Pučko otvoreno učilište ERUDIO
PUČKO OTVORENO UČILIŠTE IVAN
Pučko otvoreno učilište Novak
PUČKO OTVORENO UČILIŠTE SPLIT
ROCK AKADEMIJA d.o.o.
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA
SREDNJA POLJOPRIVREDNA I TEHNIČKA ŠKOLA
Srednja strukovna škola
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BLAŽ JURJEV TROGIRANIN
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA KOTVA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA KRALJA ZVONIMIRA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VELIKA GORICA
Srednja strukovna škola Vinkovci
Srednja škola
SREDNJA ŠKOLA - DELNICE
Srednja škola "Arboretum Opeka"
SREDNJA ŠKOLA AMBROZA HARAČIĆA
SREDNJA ŠKOLA ANDRIJE LJUDEVITA ADAMIĆA
SREDNJA ŠKOLA AUGUST ŠENOA
SREDNJA ŠKOLA BARTULA KAŠIĆA
SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVČINA
Srednja škola Blato
SREDNJA ŠKOLA BOL
SREDNJA ŠKOLA BRAČ-SUPETAR
SREDNJA ŠKOLA ČAZMA
SREDNJA ŠKOLA DALJ
SREDNJA ŠKOLA DENTAL CENTAR MARUŠIĆ
Srednja škola Donji Miholjac
Srednja škola Dragutina Stražimira
SREDNJA ŠKOLA DUGA RESA
Srednja škola Dugo Selo
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA
Srednja škola Glina
SREDNJA ŠKOLA GRAČAC
Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir
SREDNJA ŠKOLA ILOK
SREDNJA ŠKOLA 'IVAN SELJANEC' KRIŽEVCI
Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad
SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA DRNIŠ
Srednja škola Ivana Trnskoga
Srednja škola Ivanec
SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO
SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA, BENKOVAC
SREDNJA ŠKOLA KONJŠĆINA
SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA
SREDNJA ŠKOLA KRAPINA
Srednja škola Ludbreg
Srednja škola Marka Marulića Slatina
Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab
Srednja škola Mate Balote
Srednja škola Mate Blažine Labin
SREDNJA ŠKOLA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA SLAVONSKI BROD
SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
Srednja škola Novi Marof
SREDNJA ŠKOLA NOVSKA
SREDNJA ŠKOLA OBROVAC
Srednja škola Oroslavje
SREDNJA ŠKOLA OTOČAC
Srednja škola Pakrac
SREDNJA ŠKOLA PAVLA RITTERA VITEZOVIĆA
Srednja škola Petra Šegedina
SREDNJA ŠKOLA PETRINJA
SREDNJA ŠKOLA PREGRADA
SREDNJA ŠKOLA PRELOG
Srednja škola s p. j. MANERO, Višnjan
SREDNJA ŠKOLA SLUNJ
SREDNJA ŠKOLA STANKA OŽANIĆA
Srednja škola Stjepana Sulimanca
SREDNJA ŠKOLA TIN UJEVIĆ VRGORAC
SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA
Srednja škola Topusko
Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti
Srednja škola Valpovo
Srednja škola Vela Luka
Srednja škola Viktorovac
Srednja škola Vladimir Nazor
SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC
SREDNJA ŠKOLA ZABOK
SREDNJA ŠKOLA ZLATAR
SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE ROVINJ, SCUOLA MEDIA SUPERIORE "ZVANE ČRNJA" ROVIGNO
SREDNJA TEHNIČKA PROMETNA ŠKOLA
SS Čakovec
SŠ B. J. Jelačić
STARA ZAGREBAČKA ŠKOLA
STROJARSKA I PROMETNA ŠKOLA
STROJARSKA TEHNIČKA ŠKOLA FAUSTA VRANČIĆA
STROJARSKO BRODOGRAĐEVNA ŠKOLA ZA INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ZANIMANJA
STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC
STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIĆ
Strukovna škola Pula
Strukovna škola Sisak
STRUKOVNA ŠKOLA VIROVITICA
Strukovna škola Vukovar
Studentski i učenički dom
ŠIBENSKA PRIVATNA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI
ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA
ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA
Škola primijenjenih umjetnosti i dizajna - Pula
ŠKOLA PRIMIJENJENJE UMJETNOSTI I DIZAJNA OSIJEK
ŠKOLA ZA DIZAJN, GRAFIKU I ODRŽIVU GRADNJU
ŠKOLA ZA KLASIČNI BALET
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE MLINARSKA
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA
ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VRAPČE
Škola za modu i dizajn
Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija
ŠKOLA ZA OBRTNIČKA ZANIMANJA
ŠKOLA ZA PRIMALJE
Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci
Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
ŠPORTSKA GIMNAZIJA
ŠUMARSKA I DRVODJELJSKA ŠKOLA
TEHNIČKA I INDUSTRIJSKA ŠKOLA Ruđera Boškovića u Sinju
TEHNIČKA ŠKOLA
TEHNIČKA ŠKOLA
TEHNIČKA ŠKOLA
TEHNIČKA ŠKOLA
TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC
TEHNIČKA ŠKOLA DARUVAR
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića
TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC
TEHNIČKA ŠKOLA KUTINA
TEHNIČKA ŠKOLA NIKOLE TESLE
TEHNIČKA ŠKOLA PULA
TEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA
Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci
TEHNIČKA ŠKOLA U IMOTSKOM
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju
TEHNIČKA ŠKOLA ZA STROJARSTVO I MEHATRONIKU
Tehnička škola Zagreb
Tehnička škola Županja
TEHNIČKO UČILIŠTE VINKOVCI
Treća ekonomska škola
Trgovačka i tekstilna škola u Rijeci
TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK
TURISTIČKO - UGOSTITELJSKA ŠKOLA, SPLIT
Učilište
UČILIŠTE JANUS
UGOSTITELJSKA ŠKOLA OPATIJA
Ugostiteljsko-turistička škola
Umjetnička škola Fortunat Pintarić
UMJETNIČKA ŠKOLA LUKE SORKOČEVIĆA DUBROVNIK
Upravna škola Zagreb
Ustanova LIBER
V. gimnazija
Veterinarska škola
X. Gimnazija
XI. GIMNAZIJA
XIII. gimnazija
XVI. GIMNAZIJA
Zadarska privatna gimnazija s pravom javnosti
Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci
Zdravstvena škola
ZDRAVSTVENO UČILIŠTE
Željeznička tehnička škola Moravice
"DANADO" SREDNJA ŠKOLA, ORAHOVICA, Trg Tina Ujevića 1.
EKONOMSKA, TRGOVAČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA
Elektroindustrijska i obrtnička škola Rijeka
Elektrotehnička škola
FRANJEVAČKA KLASIČNA GIMNAZIJA U SINJU S PRAVOM JAVNOSTI
Gimnazija
GIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA
GIMNAZIJA DINKA ŠIMUNOVIĆA U SINJU
GIMNAZIJA DR. IVANA KRANJČEVA ĐURĐEVAC
GIMNAZIJA DR. MATE UJEVIĆA
Gimnazija Futura aetas nostra est
Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin
GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Gimnazija Marul
GLAZBENA ŠKOLA
GLAZBENA ŠKOLA DR. FRA IVAN GLIBOTIĆ - IMOTSKI
Glazbena škola Ivana Matetića - Ronjgova Pula
Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova Rijeka
Glazbena škola Makarska
GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR
Glazbeno učilište Elly Bašić
GOSPODARSKA ŠKOLA
GOSPODARSKA ŠKOLA ISTITUTO PROFESSIONALE
GRADITELJSKA I POLJOPRIVREDNA TEHNIČKA ŠKOLA
GRADITELJSKA ŠKOLA ZA INDUSTRIJU I OBRT
GRADITELJSKA TEHNIČKA ŠKOLA
GRADITELJSKO-GEODETSKA TEHNIČKA ŠKOLA
GŠ A. Štrige, Križevci
HOTELIJERSKO - TURISTIČKA ŠKOLA
Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu
I GIMNAZIJA SPLIT
I Srednja informatička škola s pravom javnosti
I. tehnička škola Tesla
II.Gimnazija Osijek
III. GIMNAZIJA
III. Gimnazija Osijek
Industrijsko - obrtnička škola Pula
Industrijsko-obrtnička škola Sisak
INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA ŠIBENIK
IV GIMNAZIJA MARKO MARULIĆ
Jezična gimnazija SOVA, s pravom javnosti
KATOLIČKA KLASIČNA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI U VIROVITICI
Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti
M. Perić-privatna ugostiteljsko-turistička škola s pravom javnosti
Nadbiskupijska klasična gimnazija Don FRANE BULIĆ - s pravom javnosti
OBRTNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA
OBRTNIČKO-INDUSTRIJSKA ŠKOLA U IMOTSKOM
OBTRNIČKA ŠKOLA
OGŠ JAN VLAŠIMSKY VIROVITICA
OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA MIRKOVIĆ
Osnovna glazbena škola Rudolfa Matza
PRIRODOSLOVNA TEHNIČKA ŠKOLA - SPLIT
Prirodoslovno - grafička škola
PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKA GIMNAZIJA IBCI
Privatna gimnazija Dr. Časl, s pravom javnosti
Privatna gimnazija i ekonomska škola Katarina Zrinski
Privatna gimnazija i turističko-ugostiteljska škola Jure Kuprešak
Privatna gimnazija Juraj Dobrila, s pravom javnosti
PRIVATNA KLASIČNA GIMNAZIJA
PRIVATNA SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA KNEZ MALDUH
Privatna srednja škola Wallner
PROMETNO-TEHNIČKA ŠKOLA ŠIBENIK
PROSVJETNO-KULTURNI CENTAR MAĐARA U REPUBLICI HRVATSKOJ
PRVA PRIVATNA EKONOMSKA ŠKOLA S PRAVOM JAVNOSTI
Prva privatna gimnazija
PRVA PRIVATNA SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA
Prva privatna škola za osobne usluge s pravom javnosti
PUČKO OTVORENO UČILIŠTE PRIGORJE
RUDI srednja strukovna škola
SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA - s pravom javnosti
Sred. škola Plit. jezera
SREDNJA GLAZBENA ŠKOLA MIRKOVIĆ, s pravom javnosti
SREDNJA GOSPODARSKA ŠKOLA KRIŽEVCI
Srednja privatna škola BUBLE
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA - MAKARSKA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA ANTUNA HORVATA
SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA
Srednja strukovna škola Estetic Uvema s pravom javnosti
SREDNJA ŠKOLA ANTUN MATIJAŠEVIĆ - KARAMANEO
SREDNJA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA GRUBIŠNO POLJE
SREDNJA ŠKOLA BIOGRAD NA MORU
Srednja škola BLAŽ LORKOVIĆ, s pravom javnosti
SREDNJA ŠKOLA BRAĆA RADIĆ
SREDNJA ŠKOLA BUZET - BUZET
Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA
SREDNJA ŠKOLA HVAR
SREDNJA ŠKOLA ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE
Srednja škola IVAN LUCIĆ
Srednja škola Jelkovec
SREDNJA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA ĐURĐENOVAC
Srednja škola Jure Kaštelan
SREDNJA ŠKOLA LOVRE MONTIJA
Srednja škola Otok
SREDNJA ŠKOLA 'STJEPAN IVŠIĆ'
Srednja škola Vladimir Gortan
SREDNJA TALIJANSKA ŠKOLA - RIJEKA SCUOLA MEDIA SUPERIORE ITALIANA - FIUME
SRPSKA PRAVOSLAVNA OPĆA GIMNAZIJA KANTAKUZINA-KATARINA BRANKOVIĆ ustanova 's pravom javnosti'
Strojarska škola
Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića
Strojarska tehnička škola Osijek
STRUKOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA - ROVINJ
Strukovna škola Vice Vlatkovića
Suvremeno učilište u Slavonskom Brodu u stečaju
ŠKOLA LIKOVNIH UMJETNOSTI
ŠKOLA SUVREMENOG PLESA ANE MALETIĆ
Škola za osposobljavanje i obrazovanje Vinko Bek
ŠKOLA ZA ZAVARIVANJE PRIZMA
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana 'Leonardo da Vinci' Buje - Buie
Talijanska srednja škola - Scuola media superiore italiana Rovinj - Rovigno
TEHNIČAR-BIROCOMP INFORMATIČKA ŠKOLA, Ustanova za obrazovanje odraslih
Tehnička škola Sisak
TEHNIČKA ŠKOLA VIROVITICA
Trgovačka škola
TRGOVAČKO - UGOSTITELJSKA ŠKOLA
TSŠ - S. M. S. I. Dante Alighieri, Pula - Pola
TURISTIČKO - UGOSTITELJSKA ŠKOLA ANTONA ŠTIFANIĆA POREČ
TURISTIČKO-UGOSTITELJSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA BJELOVAR
TURISTIČKO-UGOSTITELJSKA ŠKOLA ŠIBENIK
V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT
VII GIMNAZIJA
XV GIMNAZIJA
XVIII gimnazija
Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina
Ženska opća gimnazija Družbe sestara milosrdnica - s pravom javnosti

ANTIKVARIJAT -KNJIŽARA-STUDIO
FABULA, obrt za poduku i posredništvo, vl. Ivana Baričević, Zadar, Ivana Mažuranića 20
LINIGRA-PRIVATNA ŠKOLA S PRAVOM JAVNOSTI
PRIVATNA JEZIČNO-INFORMATIČKA GIMNAZIJA LEONARDO DA VINCI, s pravom javnosti
Privatna sportska i jezična gimnazija FRANJO BUČAR
PUČKO OTVORENO UČILIŠTE CENTAR
Pučko otvoreno učilište Žižić
SUVREMENO UČILIŠTE U SPLITU
Umjetnička škola Beli Manastir
"KADENCA" INFORMATIČKI INŽENJERING, ŽELJKO GLAVINIĆ, SISAK, I. MEŠTROVIĆA 42
ALEKSANDRA JUG - MATIĆ u likvidaciji
Gimnazija Vestibul Zagreb s pravom javnosti
Glazbena škola Blagoja Berse
Glazbena škola Pavla Markovca
III. GIMNAZIJA
KEMIJSKA I GEOLOŠKA TEHNIČKA ŠKOLA
NADBISKUPSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
OBRTNIČKA ŠKOLA ZA OSOBNE USLUGE
PREHRAMBENO TEHNOLOŠKA ŠKOLA
Privatna gimnazija i ekonomsko-informatička škola Futura s pravom javnosti
Srednja škola - Centar za odgoj i obrazovanje
UGOSTITELJSKO-TURISTIČKO UČILIŠTE
Umjetnička gimnazija ARS ANIMAE s pravom javnosti
XII Gimnazija
Zagrebačka umjetnička gimnazija s pravom javnosti